Наказ №НУ/89/2023 від 25.05.2023 "Про перейменування адреси місцезнаходження КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HY-89.pdf195.41 КБ

У зв’язку з рішенням Київської міської ради № 5955/5996 від 09.02.2023, перейменуванням адреси місцезнаходження Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі - Університет) та внесенням відповідних змін у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

НАКАЗУЮ:

1. Директору департаменту управління справами Мазур М.О.

довести до відома працівників Університету нову редакцію Статуту Університету затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України (далі - МОН) № 568 від 16.05.2023 з перейменованою адресою

місцезнаходження з проспекту Перемоги, 37 на проспект Берестейський, 37.

2. Проректору з науково-педагогічної роботи Жученку О.А. забезпечити внесення змін про перейменовану адресу місцезнаходження Університету у базі ЄДЕБО.

3. Проректору з навчальної роботи Мельниченку А.А. провести заміну перейменованої адреси місцезнаходження Університету на всіх інформаційних ресурсах.

4. Проректору з наукової роботи Пасічнику В.А., проректору з міжнародної роботи Сидоренко С.І., директору департаменту майнових та соціальних питань Манзюку С.А., начальнику відділу професійної орієнтації-центр розвитку кар'єри Пожарській Н.М. направити контрагентам листи-повідомлення про перейменування адреси місцезнаходження Університету.

5. Начальнику загального відділу Гольцовій І.Б. у тижневий термін з дня реєстрації наказу затвердити нові бланки Університету з новою адресою місцезнаходження Університету та з урахуванням рекомендацій ДСТУ 4163:2020 у відображенні скороченої офіційної назви Університету -КПІ ім. Ігоря Сікорського.

6. Керівникам структурних підрозділів в усій поточній роботі користуватись новою адресою місцезнаходження там, де вона згадується.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИИ

Четвер, Травень 25, 2023 - 09:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.