НАКАЗ № 4-229 || 08.09.05 || Про проведення комплексних медичних оглядів студентів I курсу

Microsoft Office document icon 05_4-229.doc57 КБ

Виконуючи Постанову Кабінету Міністрів України про обов'язкові медичні огляди деяких категорій населення від 5 серпня 1994 р. № 532 та рішення Ради ректорів Київського регіону № 129-563 від 19 вересня 1994 р.,

1. Провести медичні огляди студентів I курсу на всіх факультетах та інститутах з 6 вересня по 6 грудня 2005 р. (графік медоглядів додається).
2. Завідуючому студентською поліклінікою Шамардаку М.В. забезпечити проведення оглядів у згадані терміни.
3. Деканам факультетів (директорам інститутів) забезпечити явку студентів на медогляд згідно графіку.
4. Контроль за виконанням даного Наказу покласти на заступника проректора Лісовську І.В.

Проректор з науково-педагогічної
роботи Г.Б. Варламов