НАКАЗ № 4-242 || 03.10.05 || Про вдосконалення організації проживання іноземних громадян, що навчаються в НТУУ "КПІ"

З метою вдосконалення системи організації проживання іноземних громадян, що навчаються в НТУУ "КПІ", впровадження положень наказу 1-30 від 10 березня 2005 року про подальший розвиток системи управління університетом на засадах децентралізації
1. Передати питання організації проживання студентів – іноземних громадян, – що навчаються в НТУУ "КПІ", на рівні університету – до відома директора студмістечка, на рівні підрозділів – до відома деканів відповідних факультетів, директорів інститутів, комплексів та координаційних рад.
2. Покласти відповідальність за питання, пов'язані з організацією проживання студентів – іноземних громадян – в кожному конкретному гуртожитку, на голів координаційних рад гуртожитків, деканів факультетів, директорів інститутів, комплексів та на завідувачів гуртожитків.
3. Встановити, що контракти на проживання іноземних громадян в гуртожитках НТУУ "КПІ" готує, укладає дирекція студмістечка, директору студмістечка передається право підпису від імені НТУУ "КПІ" контрактів на проживання.
4. Для координації роботи дирекції студмістечка та Департаменту міжнародного співробітництва створити в складі дирекції студмістечка сектор супроводження міжнародних контрактів на проживання із студентами – іноземними громадянами.
5. Директору студмістечка О.А.Іщенку забезпечити прийом платежів від іноземних громадян в дирекції студмістечка.
Встановити, що дирекція студмістечка контролює повноту сплати за проживання іноземними громадянами, доводить до іноземних громадян зміни умов оплати.
Головному бухгалтеру Л.Г.Субботіній, заступнику проректора І.А.Дичці та директору студмістечка О.А.Іщенку представити на затвердження структуру розподілу коштів, що надходять за надання послуг по проживанню від іноземних громадян.
6. Доручити директору студмістечка подавати до бюджету НТУУ "КПІ" (в листопаді) та до корегування бюджету (в червні) пропозиції, узгоджені з ДМС, координаційними радами гуртожитків та Студентською радою студмістечка, щодо проведення ремонтних робіт в гуртожитках за рахунок надходжень від студентів – іноземних громадян – за надання послуг по проживанню та організовувати виконання передбачених бюджетом робіт.
7. Деканату по РІС щорічно, не пізніше 1 грудня, передавати до дирекції студмістечка та до факультетів, інститутів, комплексів інформацію про результати набору на підготовче відділення для іноземних громадян з метою організації кураторства факультетів, інститутів, комплексів над слухачами ПВІ, які подали заяву про підготовку для вступу на конкретні факультети, інститути, комплекси.
8. Деканам факультетів, директорам інститутів, комплексів спільно з дирекцією студмістечка, деканатом по РІС, студентськими організаціями протягом 2005/2006 навчального року розробити систему поселення в гуртожитках університету слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян разом із студентами І курсу – українськими громадянами – з урахуванням етнічних, релігійних та індивідуальних особливостей.
9. Керуючому справами І.А.Бабенку, директору студмістечка О.А.Іщенку, заступникам проректора І.А.Дичці та І.О.Мікульонку внести пропозиції щодо приведення нормативної бази університету у відповідність до положень даного наказу.
10. Організацію виконання наказу покласти на проректорів Г.Б.Варламова та С.І.Сидоренка.

Ректор М.З.Згуровський