НАКАЗ № 2-42 || 00.00.06 || Про проведення IV Міжнародної науково-практичної конференції “Соціальна робота і сучасність: теорія та практика” у 2006 році

Microsoft Office document icon 06_2-42.doc49 КБ

З метою підвищення якості навчання, розширення освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів та молодих вчених, розвитку і реалізації їх творчого потенціалу, а також зміцнення і розширення зв’язків між науковими закладами в Україні та за кордоном,

1. Провести IV Міжнародну науково-практичну конференцію “Соціальна робота і сучасність: теорія та практика” 18 – 19 травня 2006 року.
2. IV Міжнародну науково-практичну конференцію “Соціальна робота і сучасність: теорія та практика” провести на базі факультету соціології НТУУ “КПІ” (декан проф. Новіков Б.В.).
3. Призначити головою оргкомітету IV Міжнародної науково-практичної конференції “Соціальна робота і сучасність: теорія та практика” декана факультету соціології проф. Новікова Б.В.
4. Затвердити склад організаційного та виконавчого комітетів IV Міжнародної науково-практичної конференції “Соціальна робота і сучасність: теорія та практика” (додатки №1 та №2).
5. Директору Науково-технічної бібліотеки НТУУ “КПІ” Дригайлу В.Г. забезпечити надання читальних залів бібліотеки №11 та №12 для пленарних та секційних засідань конференції.
6. Директору студмістечка Іщенку О.А. забезпечити поселення учасників IV Міжнародної науково-практичної конференції “Соціальна робота і сучасність: теорія та практика” у кількості 70 осіб за їх рахунок.
7. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити необхідним технічним обладнанням проведення засідань конференції.
8. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.

Ректор НТУУ „КПІ” М.З. Згуровський