НАКАЗ № 2-137 || 04.10.06 || Про створення аналітичної групи департаменту науки та інноватики НТУУ „КПІ”

Microsoft Office document icon 06_2-137.doc29 КБ

З метою прискорення процесу трансферу інноваційних розробок науковців НТУУ „КПІ” в рамках інноваційного середовища Технополісу «Київська політехніка»

1. Створити Аналітичну групу (далі – Група) у складі департаменту науки та інноватики НТУУ „КПІ”.
2. Затвердити Положення про аналітичну групу департаменту науки та інноватики (далі – Положення) (додаток 1).
3. Встановити, що основними завданнями Групи є:
- розробка та надання пропозицій керівництву Університету та Органу управління Технополісом щодо вдосконалення інноваційної діяльності в Університеті та Технополісі;
- надання Університету, Технополісу та іншим особам консультацій з питань менеджменту та маркетингу, економіки і підприємництва, математичного моделювання та іншими напрямами, що входять до компетенції Групи;
4. Департаменту науки та інноватики вирішити питання щодо надання Групі приміщення для виконання її основних функцій.
5. Призначити керівником Групи Войтка Сергія Васильовича, заступника декана з наукової роботи факультету менеджменту та маркетингу, заступником керівника Групи департаменту Савицьку Олену Миколаївну, старшого викладача кафедри менеджменту.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника проректора з наукової роботи Барбаша В. А.

Р е к т о р М. З. Згуровський