НАКАЗ № 4-260 || 07.11.05 || Про введення в дію положення „Про оздоровчі підрозділи Національного технічного університету України „КПІ”

Microsoft Office document icon 05_4-260.doc33 КБ

З метою вдосконалення системи управління майновим комплексом університету,

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити положення „Про оздоровчі підрозділи Національного технічного університету України „КПІ”.
2. Оздоровчій комісії університету, Департаменту економіки і фінансів в своїй діяльності щодо організації оздоровлення співробітників, членів їх сімей та студентів університету прийняти за основу Положення „Про оздоровчі підрозділи Національного технічного університету України „КПІ”.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора Печеника М.В.

Ректор М.З.Згуровський