НАКАЗ № 4-216 || 19.07.06 || Про закріплення за спеціалістами відділу охорони праці структурних підрозділів університету

З метою проведення профілактичних заходів,спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних чинників,запобігання нещасним випадкам, профісійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників в структурних підрозділах та об’єктах університету

1. Закріпити за спеціалістами відділу охорони праці структурні підрозділи та об’єкти університету ЗА:

-Луцик Е.Г., інженер 1-ої категорії-
Департа мент навчальної роботи,Студмістечко,Центр фізичного виховання та спорту.
Факультети:
електроніки,електроенергетики та автоматики,інформатики та обчислювальної техніки, фізичного виховання та спорту.

Степаненко О. В., інженер 1-ої категорії-
Центральний склад , АТП, адміністративно-кадрове управління.
Факультети:
Інженерно-фізичний, зварювальний, хіміко-технологічний, інженерно-хімічний, біотехнології і біотехніки, менеджменту та маркетінгу, міжуніверситетський медико-інженерний.

Полторацький М.М., інженер 1-ої категорії-
Центр студентського харчування,Наукова-технічна бібліотека,Центр культури та мистецтва ВЕК.
Факультети:
лінгвістики, соціології, права, прикладної математики, фізико-математичний.

Ткаченко Є.Ю., інженер 1-ої категорії-Спортивно-оздоровчі
Спортивно-оздоровчі табори: :”Сосновий”, “Маяк”, “Глобус”,”Політехнік”,санаторій-профілакторій, госпо господарські відділи.
Факультети:
радіотехнічний, авіаційних і космічних систем, теплоенергетичний, видавночо-поліграфічний, міжнародний.

Туз С.Г.,інженер 1-ої категорії-
Департамент економіки і фінансів, наукові підрозділи університету.
Інститути: механіко-машинобудівний,фізико-технічний,прикладного і системного аналізу.
Фізико-технічний, приладобудівний

2.Перевірку закріплених підрозділів проводити згідно з затверженим графіком.
3. Наказ довести до керівників зазначених структурних підрозділів університету.
4.Контроль за виконання наказу покласти на начальника відділу охорони праці НТУУ”КПІ” Гожан І.В.

Ректор М.З.Згуровський