НАКАЗ № 4-107 || 25.05.09 || Про оздоровлення і відпочинок студентів та аспірантів НТУУ“КПІ”

Microsoft Office document icon 09_4-107a1.doc63.5 КБ
Microsoft Office document icon 09_4-107.doc38 КБ

З метою поліпшення організації оздоровлення і відпочинку студентів та аспірантів НТУУ “КПІ” та необхідністю приведення у відповідність нормативних документів НТУУ “КПІ”, які регламентують порядок розподілу та надання путівок на оздоровлення та відпочинок студентам та аспірантам НТУУ «КПІ»,
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити Положення про порядок розподілу та надання путівок на оздоровлення та відпочинок студентам НТУУ «КПІ», що додається (Додаток 1).
2. Визнати таким, що втратило чинність Положення про порядок розподілу та надання путівок на оздоровлення та відпочинок студентам НТУУ «КПІ» від 10 грудня 2007року.
3. Керуючому справами Бабенку А.І. довести цей наказ до керівників структурних підрозділів університету.
4. Контроль за виконанням покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази) Печеника М.В.
Накази та інші внутрішні документи, які суперечать цьому наказу, в частині, що суперечить, втрачають чинність.

Ректор М.З.Згуровський