НАКАЗ № 4-83 || 10.04.06 || Про заборону продажу та вживання алкогольних напоїв, в тому числі слабоалкогольних, на території НТУУ "КПІ"

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 06_4-83.doc48 КБ

З метою дотримання вимог чинного законодавства та створення належних умов для забезпечення навчального процесу

Н А К А З У Ю:

1. Заборонити продаж та вживання алкогольних напоїв, у тому числі слабоалкогольних, на території НТУУ "КПІ": в гуртожитках, навчальних корпусах та прилеглій до них території.
2. Проректору Варламову Г.Б. проводити роз’яснювальну роботу серед осіб, які навчаються в НТУУ "КПІ" та вживати відповідних заходів до порушників.
3. Голові комісії з розподілу площ університету та визначення доцільності здачі в оренду тимчасово не використаних приміщень (Новікову О. М.) вживати передбачених чинним законодавством заходів до порушників - суб’єктів підприємницької діяльності, які орендують приміщення НТУУ "КПІ" (не подовження дії договорів оренди).
4. Начальнику відділу кадрів та діловодства (Нагорному Б.П.) довести цей наказ до керівників структурних підрозділів НТУУ "КПІ".
5. Начальнику відділу контролю та супроводу договорів оренди (Ломаці В.О.) довести цей наказ до керівників суб’єктів підприємницької діяльності, які орендують приміщення НТУУ "КПІ".
6. Керівникам громадських організацій рекомендувати систематично розглядати питання на засіданнях відповідних органів та проводити роз’яснювальну роботу.
7. Контроль за виконанням покласти та проректорів з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б., Печеника М.В. та на керуючого справами А.І. Бабенка.

РЕКТОР М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.