НАКАЗ № 1-227 | 03.09.13 | Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я працівників та осіб, що навчаються в НТУУ ”КПІ”

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 13_1-227.pdf151.31 КБ

З метою реалізації Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» та попередження паління тютюнових виробів, зниження рівня їхнього вживання серед працівників та осіб, що навчаються,
НАКАЗУЮ:
1. Заборонити вживання тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях та на території НТУУ «КПІ».
2. Затвердити комплекс заходів НТУУ «КПІ» щодо проведення антинікотинової інформаційно-освітньої та профілактичної роботи серед працівників та осіб, що навчаються (додаток 1).
3. Першому проректору Якименку Ю.І. та Проректору з науково-педагогічної роботи Варламову Г.Б. застосовувати до працівників та осіб, що навчаються, які вживають тютюнові вироби в приміщеннях та на території НТУУ «КПІ» дисциплінарні стягнення за порушення цього наказу.
4. Контроль за виконанням покласти на Керуючого справами Цимбаленко Я.Ю.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.