НАКАЗ № 2-225 || 08.11.04 || Про проведення VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Творчість та освіта у вимірах ХХІ ст.” у 2005 році

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 04_2-225.doc44.5 КБ

З метою підвищення якості навчання, залучення викладачів до наукової роботи, розширення освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів та молодих вчених, розвитку і реалізації їх творчого потенціалу, а також зміцнення і розширення зв’язків між науковими закладами в Україні та за кордоном,

НАКАЗУЮ:
1. Провести VIІІ Міжнародну науково-практичну конференцію “Творчість та освіта у вимірах ХХІ ст.” 12 – 13 травня 2005 року.
2. VIІІ Міжнародну науково-практичну конференцію “Творчість та освіта у вимірах ХХІ ст.” провести на базі факультету соціології НТУУ “КПІ” (декан проф. Новіков Б.В.).
3. Призначити головою оргкомітету VIII Міжнародної науково-практичної конференції “Творчість та освіта у вимірах ХХІ ст.” декана факультету соціології проф. Новікова Б.В.
4. Затвердити склад оргкомітету VIІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Творчість та освіта у вимірах ХХІ ст.” у складі (додаток №1).
5. Директору Науково-технічної бібліотеки НТУУ “КПІ” Дригайлу В.Г. забезпечити надання читальних залів бібліотеки №11 та №12 для пленарних та секційних засідань конференції.
6. Директору студмістечка Петкевичу О.П. забезпечити поселення учасників VIІІ Міжнародної науково-практичної конференції “ Творчість та освіта у вимірах ХХІ ст.” у кількості 50 осіб за їх рахунок на загальних підставах.
7. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити необхідним технічним обладнанням проведення засідань конференції.
8. Контроль за виконанням наказу покладаю на проректора з наукової роботи проф. Ільченка М.Ю.

Ректор Згуровський М.З.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.