НАКАЗ № 1-127 || 26.09.05 || Про комплексний моніторинг якості підготовки фахівців в університеті

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 05_1-127.doc33.5 КБ

З метою аналізу якості підготовки фахівців в університеті з дисциплін фундаментальної, загальноінженерної, спеціальної та практичної підготовки
НАКАЗУЮ :
1. Навчально-методичному управлінню (Шеховцов В.І.) та навчально –організаційному управлінню (Тимофєєв В.І), директору Центру тестування та моніторингу знань (Мельник В.С.) директору Інституту моніторингу якості освіти (Ясінський В.В), заступникам деканів факультетів та директорів інститутів з методичної роботи впровадити систему щосеместрового ректорського контролю якості підготовки фахівців за всіма спеціальностями факультетів (інститутів) університету.

2. Директору науково-дослідницького центру прикладної соціології „Соціоплюс” факультету соціології Мельниченку А.А. організувати проведення щорічного моніторингу оцінки роботодавцями якості підготовки випускників за всіма спеціальностями університету.

3. Завідувачам кафедр, з дисциплін яких проводиться ректорський контроль, спільно з Інститутом моніторингу якості освіти забезпечити розробку контрольних завдань з дисциплін, що перевіряються (завдання повинні забезпечити контроль умінь і залишкових знань студентів, передбачених робочими навчальними програмами дисципліни);
4. Навчально-організаційному управлінню (Тимофєєв В.І):
- довести до факультетів та інститутів порядок проведення ректорського контролю;
- забезпечити центр „Соціоплюс” інформацією щодо місць працевлаштування випускників.

5 Департаменту навчальної роботи до 15 жовтня 2005 р.:
5.1 Розробити та затвердити „Положення про організацію та проведення Інститутом моніторингу якості освіти ректорського контролю якості підготовки студентів НТУУ „КПІ” та керуватися ним під час проведення ректорського контролю.

5.2 Розробити та довести до підрозділів методику аналізу та критерії щодо оцінювання результатів комплексного моніторингу якості підготовки випускників університету за всіма спеціальностями.

5.3 Спільно з департаментом економіки і фінансів запровадити рейтингову систему оцінювання роботи та матеріального заохочення підрозділів за результатами комплексного моніторингу і успішності студентів по результатах атестацій та сесій.

5.4 Підсумки моніторингу якості освіти регулярно обговорювати на методичних радах факультетів і кафедрах, публікувати у пресі аналітичні матеріали з аналізом результатів моніторингу.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.