НАКАЗ № 1-14 || 08.02.05 || Про зміну назви кваліфікації для освітньо-кваліфікаційного рівня “спеціаліст” зі спеціальності 7.000008 “Енергетичний менеджмент”

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 05_1-14.doc31 КБ

З метою приведення назви кваліфікації спеціаліста зі спеціальності “Енергетичний менеджмент” у відповідність до кваліфікаційних характеристик професій, затверджених першим заступником міністра палива та енергетики України 30.11.2004 р. та погоджених з Міністерством праці та соціальної політики України

Н А К А З У Ю:

1. Змінити назву кваліфікації освітньо-кваліфікаційного рівня “спеціаліст” зі спеціальності 7.000008 “Енергетичний менеджмент” з “інженер-енергоменеджер” на “фахівець із енергетичного менеджменту”.
2. Нову назву кваліфікації зазначати у дипломах спеціалістів, починаючи з випуску 2005 року.
3. Начальнику навчально-організаційного управління Тимофєєву В.І. внести відповідні зміни до “Тимчасового переліку кваліфікацій освітньо-кваліфікаційних рівнів “бакалавр”, “спеціаліст”, “магістр” за спеціальностями НТУУ “КПІ” (наказ ректора від 12.03.2001 р. № 1-32) та в навчальний план підготовки спеціалістів зі спеціальності “Енергетичний менеджмент”.
4. Завідувачу кафедри електропостачання та завідувачу кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ внести необхідні зміни до навчально-методичної документації кафедр зі спеціальності “Енергетичний менеджмент”.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.