НАКАЗ № 1-37 || 31.03.05 || Про проведення Міжнародного студентського форуму: " Глобалізація та роль студентів в інтеграційних процесах об’єднаної Європи"

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 05_1-37.doc61.5 КБ

З метою активізації міжнародної діяльності, налагодження та закріплення зв’язків між представниками органів студентського самоврядування НТУУ „КПІ”, університетів м. Києва, та університетів країн Європи, поширення зв’язків з учасниками Болонського процесу на рівні студентів та молоді України, розробки спільних програм співпраці

НАКАЗУЮ:

1. Провести форум " Глобалізація та роль студентів в інтеграційних процесах об’єднаної Європи" на базі НТУУ „КПІ” в період з 19 по 21 квітня 2005 р.
2. Організувати прийом іноземних делегацій в період з 18 по 24 квітня 2005 р.
3. Затвердити склад локального оргкомітету форуму, доручивши йому вирішення всіх питань, пов’язаних із підготовкою та організаційним забезпеченням проведення форуму (додаток №1).
4. Затвердити кошторис витрат форуму (додаток №2 ).
5. Головному бухгалтеру університету Субботіній Л.Г. забезпечити виплати згідно кошторису (додаток №2).
6. Директору студмістечка НТУУ „КПІ” Петкевичу О.П. забезпечити розміщення іноземних учасників форуму в гуртожитках № 21,22 на пільгових умовах у відповідності кошторису форуму.
7. Проректору М. В. Печенику – керівнику Департаменту з господарської роботи забезпечити транспортне обслуговування зустрічі та відправлення іноземних учасників згідно кошторису семінару та проведення культурної програми для учасників форуму.
8. Керуючому справами А. І. Бабенку надати конференц-зали ( ауд. № 155, 157 корпусу №1).
9. Завідувачу відділу технічних засобів навчання Лазаренко В.В. забезпечити роботу технічних засобів для пленарних засідань форуму.
10. Директору центру студентського харчування Пушкарних Г.А. забезпечити харчування учасників семінару у відповідності кошторису форуму.
11. Начальнику відділу матеріально-технічного постачання Куліш К.Я. підготувати та надати необхідну сувенірну продукцію у відповідності кошторису семінару.
12. Головному редактору газети „Київський політехнік” Янковому В.В. провести висвітлення заходу газеті університету.
13. Керуючому справами А. І. Бабенку забезпечити роботу клубу „Альма-Матір” для проведення протокольних заходів, кава-брейків.
14. Підготовку необхідних матеріалів для проведених форуму та організацію культурної програми доручити локальному оргкомітету.
15. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора Варламова Г.Б.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.