НАКАЗ № 1-6 || 20.01.05 || Про розвиток інформатизації університету

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 05_1-6.doc34.5 КБ

З метою створення єдиного інформаційного середовища, що включає інформаційні ресурси, телекомунікаційну мережу, автоматизовану систему управління (АСУ) НТУУ«КПІ», елементи інформаційної інфраструктури підрозідлів, систему електронного документообігу, бази даних системи управління, обліку контингенту студентов і викладачів та ін.,

Н А К А З У Ю:

1. Визначити як головний підрозділ щодо створення единого інформаційного середовища університету КБ «Інформаційних систем» (КБ «ІС»), поклавши на нього розробку технічного, інформаційного, методичного, математичного, програмного та організаційного забезпечень.

2. Доручити КБ «ІС» координацію усіх робіт з реалізації програми інформатизації, залучаючи до цього усі підрозділи университету, зокрема, загальноуніверситетські підрозділи - «КПІ-Телеком», Центр управління базовим вузлом мережі URAN, інформаційно-обчислювальний центр забезпечення навчального процесу навчально-організаційного управління та ін.
3. Покласти виконання обов`язків директора КБ”ІС” на доцента кафедри технічної кібернетики Савицького А.Й.
4. Директору КБ”ІС” Савицькому А.Й. розробити нову редакцію „Положення про КБ”ІС” та внести зміни до штатного розкладу КБ”ІС” до 30.01.05 р. та подати їх до затвердження.
5. Начальнику УЕФ Суботіній Л.Г.забезпечити фінансування згідно затверджених кошторисів.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.