НАКАЗ № 2-28 || 03.03.05 || Про проведення VIІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологія. Людина. Суспільство” у 2005 році

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 05_2-28.doc69.5 КБ

З метою підвищення якості навчання, розширення освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів та молодих вчених, а також розвитку і реалізації їх творчого потенціалу,
НАКАЗУЮ:
1. Провести VIІІ Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологія. Людина. Суспільство” 11-13 травня 2005 р.
2. VІIІ Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологія. Людина. Суспільство” провести на базі інженерно-хімічного факультету НТУУ «КПІ» (декан Панов Є.М.).
3. Призначити головою оргкомітету VІIІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологія. Людина. Суспільство” проректора з навчально-виховної роботи Варламова Г.Б.
4. Призначити головою програмного оргкомітету VIІі Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологія. Людина. Суспільство” декана інженерно-хімічного факультету Панова Є.М.
5. Затвердити склад організаційного та програмного комітетів VIІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологія. Людина. Суспільство”, а також відповідний кошторис для її проведення (додатки №№ 1, 2, 3).
6. Бухгалтерії університету (Субботіна Л.Г.) забезпечити фінансування заходів VІІI Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологія. Людина. Суспільство” згідно затвердженого кошторису за рахунок цільових коштів на проведення конференції.
7. Проректору з міжнародних зв'язків (Сидоренку С.І.) забезпечити відповідну підтримку заходів конференції.
8. Директору Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» (Дригайлу В.Г.) та завідувачу відділу технічних засобів навчання (Лазаренку В.В.) забезпечити надання читальних залів бібліотеки, зали Вченої Ради університету, а також відповідних технічних засобів для пленарних та секційних засідань конференції.
9. Директору студмістечка (Петкевич О.П.) забезпечити поселення учасників VІIІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологія. Людина. Суспільство” у кількості 90 чоловік за їх рахунок, а також іноземних членів програмного комітету конференції у кількості 7 осіб за рахунок відповідної статті кошторису конференції.
10. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчальної роботи Варламову Г.Б.

Ректор Згуровський М.З.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.