НАКАЗ № 2-30 || 4.03.05 || Про проведення ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” у 2005 році

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 05_2-30.doc73 КБ

З метою підвищення якості навчання, розширення освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів та молодих вчених, а також розвитку і реалізації їх творчого потенціалу,
НАКАЗУЮ:
1. Провести ІV Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” 24-26 березня 2005 р.
2. Призначити співголовами оргкомітету ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” Голову Наукового товариства студентів в аспірантів ФММ – Слободянюк О.Г. та Голову Національного представництва ESTIEM в Україні – Демидову В.В. (за згодою).
3. Призначити співголовами програмного оргкомітету ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” декана факультету менеджменту та маркетингу – Герасимчука В.Г.
4. Затвердити склад організаційного та програмного комітетів ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління”, а також відповідний кошторис для її проведення (додатки №№ 1, 2, 3).
5. Бухгалтерії університету (Субботіна Л.Г.) забезпечити фінансування згідно затвердженого кошторису за рахунок цільових коштів на проведення конференції.
6. Директору Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» (Дригайлу В.Г.) та завідувачу відділу технічних засобів навчання (Лазаренку В.В.) забезпечити надання читальних залів бібліотеки, зали Вченої Ради університету, а також відповідних технічних засобів для пленарних та секційних засідань конференції.
7. Директору студмістечка (Петкевич О.П.) забезпечити поселення учасників ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” у кількості 20 чоловік за їх рахунок.
8. Контроль за виконанням наказу покласти на декана факультету менеджменту та маркетингу Герасимчука В.Г.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.