Завантажити оригінали документів | Розмір |
---|---|
05_2-52.doc | 31 КБ |
05_2-52a1.doc | 353 КБ |
З метою відзначення заслуг науковців університету у винахідницькій діяльності та комерціалізації наукових розробок у відповідності з рішенням Вченої ради НТУУ „КПІ” від 4 квітня 2005 року
НАКАЗУЮ:
1. Започаткувати присвоєння почесного звання „Заслужений винахідник Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”
2. Затвердити „Положення про присвоєння почесного звання „Заслужений винахідник Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут” (додаток 1).
3. Ознайомити науковців університету з положенням про присвоєння почесного звання „Заслужений винахідник НТУУ „КПІ” через засоби масової інформації університету.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи Ільченко М.Ю.
Ректор М.З. Згуровський
Положення про присвоєння почесного звання “Заслужений винахідник НТУУ"КПІ”
Почесне звання „Заслужений винахідник НТУУ „КПІ” присвоюється співробітникам університету за заслуги у винахідницькій діяльності та комерціалізацію наукових розробок університету.
1. Загальні положення
1.1. Почесне звання „Заслужений винахідник” НТУУ „КПІ” (далі – почесне звання) присвоюється співробітникам НТУУ „КПІ” (Університет) за активну винахідницьку діяльність та впровадження її результатів у виробництво.
1.2. Почесне звання присвоюється авторам винаходів, які впроваджені в економіку України (як правило) і мають важливе економічне та соціальне значення, а також особам, які мають заслуги в розвитку винахідництва, дизайну, ергономіки та в комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності.
1.3. Кандидат на присвоєння почесного звання повинен мати не менше десяти впроваджених на підприємствах винаходів або не менше однієї проданої ліцензії на використання винаходу.
2. Порядок представлення до присвоєння диплому „Заслужений винахідник НТУУ „КПІ”
2.1. Висунення кандидатур до присвоєння почесного звання здійснюється вченими радами факультетів (інститутів), зборами трудових колективів підрозділів на підставі відповідних документів.
2.2. До подання кандидатів на присвоєння почесного звання додається список патентів на винаходи (корисні моделі), затверджений керівником патентно-ліцензійної групи, та документи, що підтверджують результати їх впровадження.
2.3. Подання підрозділів на присвоєння почесного звання спочатку розглядається експертно-консультативною комісією з питань інтелектуальної власності департаменту науки та інноватики Університету та науково-технічною радою і виноситься на розгляд Вченої ради НТУУ „КПІ” .
2.4. Рішення про присвоєння почесного звання приймається Вченою радою НТУУ „КПІ” на підставі голосування простою більшістю голосів присутніх членів Вченої ради та затверджується наказом ректора.
2.5. Особі, яка удостоєна почесного звання, вручається диплом встановленого зразка (додаток 1).
2.6. Вручення диплому „Заслужений винахідник НТУУ „КПІ” проводиться в урочистій обстановці на засіданні Вченої ради університету. Перед врученням оголошується наказ ректора Університету, який публікується в газеті „Київський політехнік”.
2.7. Заслуженому винахіднику НТУУ „КПІ” надається можливість працювати в університеті незалежно від віку на посаді, яку обіймає, з оплатою праці не менше 0,25 ставки посадового окладу.