НАКАЗ № 4-28 || 01.03.05 || Про режим роботи університету у зв’язку зі святом 8 березня 2005 року

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 05_4-28.doc51.5 КБ

Відповідно до статей 57, 67 Кодексу законів про працю України та з метою підтримання внутрішнього порядку в навчальних корпусах, студентських гуртожитках, на території НТУУ „КПІ”, а також в підрозділах, забезпечення протипожежного режиму на об’єктах НТУУ „КПІ” та безаварійної роботи інженерно-технічних служб у неробочі та святкові дні,

Н А К А З У Ю :

1. Оголосити неробочими днями:
- 6, 7, 8 березня 2005 р. для працівників, аспірантів, студентів університету, які працюють за п’ятиденним та шестиденним робочим тижнем.
2. Оголосити робочими днями:
- для студентів, аспірантів, докторантів та працівників, які працюють за п’ятиденним робочим тижнем:
· суботу 5 березня 2005 року з відпрацюванням у цей день за понеділок 7 березня 2005 року;
- для студентів, аспірантів, докторантів та працівників, які працюють за шестиденним робочим тижнем, скорегувати графік навчального процесу за понеділок 7 березня 2005 року у відповідності до окремих розпоряджень по факультетам та інститутам університету.
3. Всі корпуси зачинені:
- 6, 7, 8 березня 2005 року.
В ці дні завідувачам лабораторій інститутів та факультетів і іншим відповідальним особам перевірити надійність закриття приміщень корпусів університету з метою запобігання крадіжок матеріальних цінностей. Завідувачам господарств учбових корпусів перевірити закриття запасних і аварійних виходів (ключі від них здати черговим вахтерам).
4. Відділу ВОХОР забезпечити цілодобове чергування відповідальних чергових по університету з 16.00 5 березня 2005 року до 9.00 9 березня 2005 року. Швейцарам навчальних корпусів додатково о 22.00 5 березня 2005 року доповісти начальникам караулу відділу ВОХОР про стан в корпусах та надійність їх закриття.
5. Начальнику відділу ВОХОР Трихліб М.В. та начальнику СБ університету Бровченку М.Ю. організувати посилене чергування на об’єктах охорони та патрулювання співробітниками відповідних підрозділів на території НТУУ „КПІ” з 5 березня 2005 року по 9 березня 2005 року.
6. Негайно доповідати відповідальному черговому про всі випадки порушень громадського порядку та в інших надзвичайних ситуаціях за телефонами:
· черговий 4-го ТВМ Солом’янського РУ ГУ МВС України в м. Києві:
456-12-00 456-12-06
· черговий 3-го ТВМ Солом’янського РУ ГУ МВС України при НТУУ “КПІ”:
241-96-95 241-96-97 236-49-86
· служба безпеки НТУУ “КПІ”:
241-68-27 454-95-63
· відділ ВОХОР університету:
241-95-62
· черговий по університету:
236-69-13
· черговий пожежної сигналізації:
454-95-97
7. Керівникам підрозділів, директорам інститутів, деканам факультетів забезпечити чергування у свої навчальних корпусах та забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку під час святкових заходів у гуртожитках.
8. Головному інженеру НТУУ „КПІ” Ковальову П.В. забезпечити у святкові дні цілодобове чергування ремонтної бригади для виконання усіх видів ремонтних робіт, а також безперебійне електро- і теплопостачання учбових корпусів та гуртожитків, систем пожежної сигналізації, чергування ремонтників-газоелектрозварників, слюсарів-сантехніків та електриків, забезпечити їх необхідним обладнанням.
Начальнику відділення експлуатації Іщенко О.А. забезпечити чергування необхідних інженерних служб по Студмістечку НТУУ “КПІ”.
9. Директору студмістечка Петкевичу О.П. в період святкування забезпечити надійний перепускний режим і громадський порядок у гуртожитках університету. Забезпечити надійний протипожежний стан на період святкування в усіх гуртожитках НТУУ „КПІ”.
11. Директору НТО „КПІ-Телеком” Ілляшенку А.М. перевірити телефонний зв’язок в усіх гуртожитках НТУУ „КПІ”, а також , налагодити телефонний зв’язок з вахтерами, там де він відсутній.
12. Начальнику управління економіки та фінансів Субботіній Л.Г. оплатити працюючим у святкові дні згідно з даними табелю обліку відповідно до чинного законодавства.
13. Заступнику проректора Ломако В.О. довести зміст цього наказу до організацій, які мають орендні угоди з університетом, для узгодження режиму їх роботи в зазначені терміни.
14. Заступнику проректора Тетерятнику В.Д. довести зміст цього наказу до начальника 3 -го Територіального відділу міліції Солом’янського району м. Києва Мигаля В.М. для вжиття відповідних заходів з організації посиленої охорони правопорядку в корпусах, гуртожитках та на території НТУУ “КПІ” під час свята в період з 31 грудня 2004 року по 9 січня 2005 року.
15. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з АГЧ та РМБ Печеника М.В. та керуючого справами НТУУ “КПІ” Бабенка А.І.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.