НАКАЗ № 1-13 || 14.02.06 || Про введення в дію “Положення про організацію дипломного проектування та державну атестацію студентів НТУУ “КПІ”

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 06_1-13.doc31.5 КБ

Відповідно до рішення Вченої ради університету, протокол № 1 від 16 січня 2006 р. про ухвалення “Положення про організацію дипломного проектування та державну атестацію студентів НТУУ “КПІ”

Н А К А З У Ю:

1. Ввести в дію “Положення про організацію дипломного проектування та державну атестацію студентів НТУУ “КПІ” (далі Положення) з 01 вересня 2006 року.
2. Завідувачам випускових кафедр забезпечити ознайомлення зі змістом Положення професорсько-викладацького складу та співробітників кафедр, які залучаються до дипломного проектування та роботи в ДЕК.
3. Директорам інститутів, деканам провести організаційні заходи щодо забезпечення високої якості дипломного проектування та ефективності роботи ДЕК відповідно до цього Положення.
4. Вважати такими, що втратили чинність пункти та норми, надані у параграфах 7.3, 8.1 “Положення про організацію навчального процесу в НТУУ “КПІ” (2004 р.), які не відповідають вимогам “Положення про організацію дипломного проектування та державну атестацію студентів НТУУ “КПІ”.
5. Дозволити використання наданих у Положенні документів, форм звітності та рекомендацій при організації дипломного проектування та державної атестації студентів у 2 семестрі поточного навчального року.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Ю.І.Якименка.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.