Втратив чинність НАКАЗ № 1-27 від 09.03.2006 Про вдосконалення системи управління НТУУ “КПІ” на рівні ректорату

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 06_1-27.doc126 КБ

У зв’язку з прийняттям Наказу 1-30 від 10 березня 2005 року відповідно до Статуту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” з метою вдосконалення взаємодії, посилення відповідальності керівників університету, більш ефективного та узгодженого керівництва діяльністю підрозділів НТУУ “КПІ” та враховуючи зміни в чинному законодавстві

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити нову структуру управління Національним технічним університетом України “КПІ” на рівні ректорату (Додаток 1).
2. Затвердити функціональні обов’язки ректора, проректорів, начальника управління економіки та фінансів, керуючого справами, головного інженера, директору студмістечка університету (Додаток 2). Доручення ректора, проректорів, начальника департаменту економіки та фінансів, керуючого справами, головного інженера, директора студмістечка з питань, що визначені їхніми функціональними обов’язками, є обов’язковими для виконання підпорядкованими підрозділами університету.
3. Установити, що на час відпусток, перебування у відрядженнях, на час хвороби тощо питання, які відносяться до компетенції керівництва університету, вирішуються по схемі взаємодії (Додаток 3).
4. Затвердити перелік документів, які підписуються керівником університету на рівні ректорату (Додаток 4).
5. Наказ № 1-147 від 13.10.2003 року “Про вдосконалення системи управління НТУУ “КПІ” на рівні ректорату” та № 1-15 від 29 січня 2004 року вважати такими, що втратили чинність.
6. Проректорам, начальнику управління економіки та фінансів, керуючому справами, головному інженеру, директору студмістечка до 01 квітня 2006 року внести уточнення в функціональні обов’язки керівників підлеглих підрозділів і служб центрального апарату управління університетом.
7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор М.З. Згуровський

Четвер, Березень 9, 2006 - 11:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.