НАКАЗ № 1-30 || 14.03.06 || Про організацію та проведення навчального процесу в університеті у 2006 – 2007 навчальному році

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 06_1-30.doc59.5 КБ

На виконання наказу Міністра освіти і науки України від 06.06.2005 року № 339 та з метою подальшого удосконалення організації і проведення навчального процесу

НАКАЗУЮ:

1. Директорам інститутів, деканам факультетів:
1.1. Навчання студентів набору 2006 року в 2006-2007 навчальному році розпочати за існуючими напрямами підготовки за робочими навчальними планами, які розроблені на основі кредитно-модульної системи організації навчального процесу та з врахуванням підготовки бакалаврів технічних спеціальностей з технологічним (експлуатаційним) рівнем професійної діяльності.
Робочі навчальні плани за технічними спеціальностями складати відповідно до узгодженого з МОН України рішення щодо змісту навчання та програм підготовки бакалаврів.
1.2. Навчання студентів денної форми навчання 2, 3, 4, 5, 6 курсів проводити в 2006-2007 навчальному році за існуючими навчальними планами бакалаврів, спеціалістів і магістрів, а для студентів 2, 3 курсів ІПСА, ІЕЕ, РТФ, ФБТ, ФЕЛ, ІФФ, ФММ – за існуючими експериментальними робочими навчальними планами.
Навчання студентів заочної форми навчання всіх курсів проводити за існуючими робочими навчальними планами.
1.3. Завершити розробку структурно-логічних схем та навчальних планів за проектом нового переліку спеціальностей.
2. Навчально-методичному (Шеховцов В.І.) та навчально-організаційному (Тимофєєв В.І.) управлінням забезпечити організаційно-методичне супроводження організації і проведення навчального процесу 2006-2007 навчального року.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор НТУУ „КПІ” М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.