НАКАЗ № 1-93 || 29.05.06 || Про організацію поселення студентів та аспірантів до гуртожитків студмістечка НТУУ “КПІ” на 2006/2007 навчальний рік

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 06_1-93.doc37.5 КБ

З метою вчасної підготовки до поселення в новому 2006/2007 навчальному році, ефективного використання житлової площі в гуртожитках, а також створення належних умов для проживання, навчання та відпочинку,

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити структурну схему підготовки до поселення іногородніх студентів на 2006/2007 навчальний рік (додаток № 1).
2. Затвердити „Положення про поселення та проживання в гуртожитках студмістечка НТУУ „КПІ” (додаток № 2).
3. Директорам інститутів, деканам факультетів:
3.1. До 10 червня 2005 року затвердити склад комісій з поселення факультетів, інститутів. Копії наказів (розпоряджень) про створення та склад комісій з поселення надати Голові Ради з поселення студентів та аспірантів університету – проректору Варламову Г.Б.
3.2. До 15 червня 2005 року провести загальні збори студентів своїх підрозділів у відповідних гуртожитках із залученням органів студентського самоврядування та профбюро факультетів, інститутів з питань поселення та проживання на 2005/2006 навчальний рік; витяг з копії протоколу проведених загальних зборів подати до Ради з поселення студентів та аспірантів університету не пізніше 20 червня 2006 р.
3.3. Взяти під особистий контроль створення студентських будівельних загонів для проведення ремонтно-відновлювальних робіт у гуртожитках, де проживають студенти, аспіранти відповідних факультетів, інститутів, а також виконання зазначених ремонтно-відновлювальних робіт.
4. Розподіл місць у гуртожитках студмістечка на 2006/2007 навчальний рік затвердити відповідно до розпорядження першого проректора – голови комісії з поселення Якименка Ю.І.
5. Поселення іногородніх студентів до гуртожитків університету Провести в період з 25 серпня до 25 вересня 2006 року.
6. Начальнику військово-мобілізаційному відділу Прохоренку С.Г. забезпечити прийом на облік студентів 1-го курсу та погодити режим роботи райвійськкомату Солом’янського району м. Києва в період поселення.
7. Головному лікарю студентської поліклініки Шамардаку М.В. забезпечити в період поселення роботу лікарів для проходження медогляду студентами, які поселяються до гуртожитків.
8. Директору студмістечка Іщенку О.А. підготувати розпорядження про розпорядок роботи паспортистів у період поселення з метою ефективного забезпечення реєстрації студентів та організувати додаткові робочі місця касирів.
9. Відповідальному секретарю приймальної комісії університету
Можаровському В.М., враховуючи необхідність рівномірного навантаження на підрозділи університету в період поселення студентів 1-го курсу, затвердити у проректора Варламова Г.Б. та організувати належне відпрацювання графіка розсилки відбірковими комісіями факультетів, інститутів запрошень іногороднім студентам 1-го курсу, які рекомендовані на поселення до гуртожитків комісіями з поселення факультетів, інститутів.
10. Контроль за виконанням наказу покласти на голову ради з поселення –
проректора Варламова Г.Б.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.