НАКАЗ № 2-37 || 10.03.06 || Про проведення V Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” у 2006 році

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 06_2-37.doc55 КБ

З метою підвищення якості навчання, розширення освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів та молодих вчених, а також розвитку і реалізації їх творчого потенціалу,
НАКАЗУЮ:
1. Провести V Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” 20-22 квітня 2006 р.
2. Призначити співголовами оргкомітету V Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” Голову Наукового товариства студентів в аспірантів ФММ – Зіневича А.І. та Голову Національного представництва ESTIEM в Україні – Галушко О.А. (за згодою).
3. Призначити співголовами програмного оргкомітету V Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” декана факультету менеджменту та маркетингу – Герасимчука В.Г.
4. Затвердити склад організаційного та програмного комітетів V Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління”, а також відповідний кошторис для її проведення (додатки №№ 1, 2, 3).
5. Бухгалтерії університету (Субботіна Л.Г.) забезпечити фінансування згідно затвердженого кошторису за рахунок цільових коштів на проведення конференції.
6. Директору студмістечка (Петкевич О.П.) забезпечити поселення учасників V Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” у кількості 30 чоловік за їх рахунок.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на декана факультету менеджменту та маркетингу Герасимчука В.Г.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.