НАКАЗ № 4-23 || 21.02.06 || Про результати атестації робочих місць за умовами праці для призначення права працівникам на пільгове пенсійне забезпечення, інші пільги та компенсації, передбачені чинним законодавством, що проведена у 2005 році

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 06_4-23.doc302.5 КБ

На підставі розгляду матеріалів, поданих атестаційною комісією за результатами атестації робочих місць за умовами праці, для визначення права працівників на пільгове пенсійне забезпечення, інші пільги та компенсації, передбачені чинним законодавством,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити перелік робочих місць, роботи на яких дає право працівникам на пенсію за віком на пільгових умовах (Додаток 1).
2. Головному інженеру Ковальову П.В. та директору студмістечка в термін до 01.02.2006 ознайомити працівників університету, перелічених у додатку 2, з результатами атестації під особистий підпис на документах по атестації.
3. Начальнику відділу кадрів та діловодства Нагорному Б.П. забезпечити контроль за внесенням відповідних записів в особисту справу про результати атестації робочих місць співробітників університету, перелічених у додатках 2.
4. Завідувачу архівом Ясінецькій В.А. забезпечити зберігання матеріалів атестації, як матеріалів суворої звітності протягом 50 років.
5. Встановити додаткову оплату до посадового окладу з 01.01.2006 року працівникам хіміко-технологічного, інженерно-хімічного, фізико-математичного факультету, факультету біотехнології та біотехніки, студмістечка та служби головного інженера відповідно до результатів атестації. (Додаток 3).
6. Обчислення пільгового стажу за результатами атестації проводити згідно із роз’ясненням Міністерства праці та соціальної політики України № 01-3/2586-02-6 від16.12.1999року „Про порядок обчислення стажу роботи для призначення пільгових пенсій за результатами атестації робочих місць”.
7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарської роботи та розвитку матеріально-технічної бази) Печеника М.В.

Ректор НТУУ „КПІ” Згуровський М.З.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.