НАКАЗ № 4-255 || 21.10.05 || Про перехід на зимовий час

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 05_4-255.doc37 КБ

З метою економії тепла і електроенергії, створення сприятливих умов для роботи підрозділів університету, проведення навчального процесу та наукової роботи, у зв’язку з переходом на зимовий час та враховуючи необхідність своєчасної якісної підготовки матеріально-технічної бази НТУУ “КПІ” до експлуатації в осінньо-зимовий період,

Н А К А З У Ю:
1. Деканам факультетів, директорам інститутів, завідувачам кафедр, директору студмістечка та керівникам інших структурних підрозділів університету:
1.1. Провести утеплення приміщень підрозділів. Забезпечити виконання правил техніки безпеки при проведенні цих робіт. Дозволити залучати до цієї роботи викладачів, співробітників та студентів, з обов’язковим дотриманням техніки безпеки.
1.2. Переглянути і контролювати режим освітлення приміщень з метою зменшення витрат на електроенергію.
2. Начальнику відділу контролю та супроводження договорів оренди Ломако В.О. визначити і довести умови роботи до організацій, які орендують приміщення в університеті, в зимовий період. У випадках невиконання ними загально-університетських заходів, вжити санкції відповідно до орендної угоди.
3. Покласти відповідальність за підготовку підрозділів до експлуатації в осінньо-зимових умовах, за додержанням режиму економії тепла та електроенергії особисто на деканів факультетів, директорів інститутів, завідуючих кафедр та керівників інших структурних підрозділів університету.
4. Встановити для всіх підрозділів, за винятком тих, що забезпечують навчання студентів за розкладом у вечірні години, закінчення робочого дня (залишивши без змін тривалість робочого тижня):
з 31 жовтня 2005 року до 05 березня 2006 року – о 17.00 годині;
з 06 березня 2006 року – о 18.00 годині.
5. Керівникам самостійних структурних підрозділів своїми розпорядженнями встановити початок робочого дня і обідню перерву з урахуванням збереження 40-годинного робочого тижня.
6. Начальнику ВОХОР Трихлібу М.В., начальнику служби безпеки університету Бровченко М.Ю., швейцарам навчальних корпусів забезпечити контроль за своєчасним закінченням робочого дня.
7. Начальнику ВКД Нагорному Б.П. довести наказ до всіх структурних підрозділів університету.
8. Контроль за виконанням наказу покласти на проректорів Якименка Ю.І., Варламова Г.Б., Ільченка М.Ю., Печеника М.В., керуючого справами Бабенка А.І.

РЕКТОР М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.