НАКАЗ № 1-100 || 21.06.2007 || Про надання статистичних даних за напрямами діяльності університету

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 07_1-100.doc29 КБ

З метою своєчасного надання інформації щодо напрямів діяльності університету у відповідні органи Міністерства освіти і науки України та органи Держкомстату, підвищення відповідальності керівників за повноту та достовірність інформації, що надається, можливості використання показників, за якими проводиться рейтинг вищих навчальних закладів, для внутрішнього моніторингу і порівняння своєї діяльності з іншими технічними ВНЗ України, інформаційного супроводження Державного реєстру вищих навчальних закладів України стосовно університету

Н А К А З У Ю :

1. Затвердити Перелік показників діяльності та їх розподіл за відповідними
Департаментами та управліннями університету (Додатки №1-7).
2. Директорам Департаментів та начальникам управлінь вжити заходів щодо своєчасного відстеження показників і динаміки їх змін та забезпечення можливості надання об’єктивної інформації у терміни, встановлені МОН України та органами Держкомстату, або за розпорядженням керівництва університету.
3. Дані за п.1, на підставі яких готуються загальноуніверситетські звітні документи, надавати у відділ акредитації Департаменту навчальної роботи університету до 25 грудня поточного року, на який покласти роботу з узагальнення цих даних, оформлення звітних документів за встановленими формами та своєчасне подання в МОН України та Держкомстат.
4. У зв’язку з реорганізацією відділу статистики і системного аналізу (наказ №1-114 від 06.07.06р.) і підпорядкуванням сектору статистики відділу акредитації (наказ №1-138 від 18.09.06р.) у п.п. 2, 3, 4 та додатках 1, 2 наказу №3 ДСК від 22.09.05р. “Про порядок надання та конфіденційність статистичної інформації” відповідну інформацію надавати у відділ акредитації.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора
Ю.І.Якименка.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.