НАКАЗ № 1-24 || 07.04.07 || Про переведення студентів університету, що навчаються за договором (контрактом) з компенсацією вартості навчання на бюджетну форму навчання

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 07_1-24.doc36 КБ

На виконання Закону України про "Про вищу освіту" №2984-III, Наказу Міністерства освіти і науки України №245 від 15.07.1996 р. „Про затвердження Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих навчальних закладів”, «Положення про організацію навчального процесу в НТУУ «КПІ», ухваленого Вченою Радою НТУУ «КПІ», протокол №9 від 02.07.2004 р,
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити Порядок переведення студентів університету, що навчаються за договором (контрактом) з компенсацією вартості навчання на бюджетну форму навчання (Додаток 1).
2. Визнати такими, що втратив чинність Порядок переведення студентів університету, що навчаються за договором (контрактом) з компенсацією вартості навчання на бюджетну форму навчання від 29.06.2004 р.
3. Керуючому справами Бабенку А.І. довести цей наказ до керівників структурних підрозділів університету.
4. Контроль за виконанням покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховна робота) Варламова Г.Б.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.