НАКАЗ № 1-76 || 12.05.07 || Про результати державної атестації спеціалістів

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 07_1-76.doc36 КБ

На виконання рішення Методичної ради від 19.04.2007 р., протокол № 8 щодо результатів державної атестації спеціалістів та з метою подальшого удосконалення дипломного проектування, якості оформлення та обліку документів з державної атестації випускників університету
НАКАЗУЮ:
1. Директорам інститутів, деканам факультетів відповідно до наказу ректора № 1-13 від 14.02.2006 р.:
1.1. Провести організаційні заходи щодо забезпечення у 2007 році високої якості дипломного проектування та державної атестації випускників.
1.2. Передачу протоколів засідань ДЕК від факультетів (інститутів) до сектору видачі та зберігання дипломів ВКД проводити за актом приймання-передачі (додаток 1), а підготовку їх до передачі – згідно з рекомендаціями (додаток 2).
2. Завідувачам випускових кафедр:
2.1. Посилити контроль за роботою секретарів ДЕК, якістю звітних документів, які надаються за результатами державної атестації, та їх відповідності вимогам „Положення про організацію дипломного проектування та державну атестацію студентів НТУУ „КПІ”.
2.2. На засіданнях кафедр у травні 2007 року розглянути результати захисту дипломних проектів (робіт) і визначити шляхи підвищення якості підготовки фахівців за спеціальностями кафедр.
2.3. Передбачити заходи в планах роботи кафедр на 2007/2008 навчальний рік щодо усунення недоліків, які відмічені у звітах голів ДЕК.
3. Навчальному відділу (А.Д.Лемешко) спланувати і разом з відділом акредитації (В.Ю.Угольніков) провести у травні та грудні 2007 р. інструкторсько-методичні заняття з питань організації та роботи ДЕК відповідно до вимог „Положення про організацію дипломного проектування та державну атестацію студентів НТУУ „КПІ”.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника навчально-організаційного управління Тимофєєва В.І.

Перший проректор Ю.І.Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.