НАКА3 № 4-347 від 13.12.2007 Про результати розслідування нещасного випадку з слюсарем-сантехніком відділу головного механіка Нестеренко Василем Івановичем

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 07_4-347.doc36 КБ

Відповідно до наказу ректора від 06.12.2007р. № 4-347 було створено комісію та у період з 06.12. по 11.12.2007 р. проведене службове розслідування нещасного випадку з слюсарем-сантехніком відділу головного механіка Нестеренко Василем Івановичем, який стався 29.11.2007 р. в проміжок між 16 та 17 годинами.
Встановлено, що 29 листопада 2007 р., після закінчення робочого дня у побутовій кімнаті № 245 учбового корпусу №20 факультету електроенергетики та автоматики слюсар-сантехнік Нестеренко В.І. виконував певні дії з застосуванням спирту, що не зумовлено його посадовими обов’язками.
За нез’ясованими причинами у кімнаті сталася пожежа, яку сам потерпілий зміг погасити.
Внаслідок загоряння одягу потерпілий отримав численні опіки тулуба, верхніх та ніжніх кінцівок.
Відчувши різке погіршення стану здоров’я на прохання Нестеренка В.І. швейцар корпусу Пархоменко Л.М. о 16.45 викликала швидку медичну допомогу, яка прибула приблизно за 20 хвилин.
Потерпілий був доставлений у реанімаційне відділення Київської клінічної лікарні № 2. За висновками лікарів опіки тіла склали 55% та пошкоджені дихальні органи. Результати аналізів показали вміст у крові потерпілого алкоголю внаслідок його вживання.
Весь час знаходження у реанімаційному відділенні до потерпілого був підключений апарат штучного дихання, але всі заходи не дали позитивного результату і у суботу, 8 грудня 2007 року, Нестеренко В.І. помер.
Свідків скоєння нещасного випадку комісія не виявила.
Нещасний випадок з Нестеренком В.І. стався внаслідок грубого порушення ним п.25 розділу IV та п.30 розділу VII „Правил внутрішнього розпорядку НТУУ КПІ” (про заборону вживання алкогольних напоїв на робочому місці, паління тютюнових виробів та знаходження в нетверезому стані на території університету).

НАКАЗУЮ:
1. Начальнику відділа головного механіка Рябокляч В.О. оголосити догану за відсутність контролю за діями підлеглих в частині виконання ними основних вимог Правил внутрішнього розпорядка.
2. Звернути увагу головного інженера НТУУ „КПІ” Ковальова П.В. на недостатній контроль за виконанням Правил внутрішнього розпорядку в підпорядкованих підрозділах.

3. Деканам факультетів, директорам інститутів, керівникам структурних підрозділів:

3.1. В термін до 20.12.2007 ознайомити під особистий розпис співробітників університету з Правилами внутрішнього розпорядку НТУУ „КПІ”.

3.2. Суворо дотримуватися виконання положень розпорядження від 05.12.2007 № 717/24-101 щодо випадку травмування з слюсарем-сантехніком Нестеренко В.І.

3.3. Провести до 25.12.2007р. семінар-нараду керівників структурних підрозділів, відповідальних осіб з охорони праці і профгрупоргів щодо розслідування та обліку нещасних випадків на виробництві та аналізу травматизма у невиробничій сфері в університеті за 2006-2007 роки.

4. Відділу кадрів та діловодства при прийомі на роботу нових співробітників в обов’язковому порядку ознайомлювати їх з „Правилами внутрішнього розпорядку НТУУ „КПІ” під розпис.

5. Начальнику СБ НТУУ „КПІ” Бровченко М.Ю., начальнику ВОХОР університету Трихлібу М.В. при інструктажі змін звертати увагу начальників варти та партульних на контроль за виконанням „Правил внутрішнього розпорядку НТУУ „КПІ” в навчальних корпусах університету.

6. Головному інженеру НТУУ „КПІ” Ковальову П.В.організувати позаплановий інструктаж з питань охорони праці та виконання вимог Правил внутрішнього розпорядку.

7. Начальнику відділу охорони праці у термін до 01.01.08 організувати перевірку стану охорони праці у відділі головного механіка.

8. Наказ довести до всіх співробітників університету.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора Печеника М.В.

Ректор НТУУ „КПІ” М.З.Згуровський

Четвер, Грудень 13, 2007 - 12:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.