РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-82 || 08.10.07 || Про оформлення особових справ студентів 5 курсу

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 07_5-82.doc27.5 КБ

На виконання Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом МОН України від 05.02.2007 р. № 84, наказу ректора НТУУ»КПІ» від 24.05.2007 р. № 1-85 «Про організацію прийому та зарахування на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів та магістрів у 2007/08 навчальному році» та з метою своєчасного завершення оформлення особових справ студентів 5 курсу

ПРОПОНУЮ

Деканам факультетів (директорам інститутів):

1.В термін до 10 жовтня 2007 року організувати видачу дипломів бакалавра студентам 5 курсу – випускникам НТУУ»КПІ», які продовжують навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів та магістрів.

2. В термін до 15 жовтня 2007 року організувати на факультетах ( в інститутах ) збір дипломів бакалавра, завершення оформлення особових справ студентів 5 курсу ( заява студента, протокол засідання атестаційної комісії про зарахування, оригінал диплому з додатком, витяг з наказу про зарахування на навчання) у відповідності з вимогами Рекомендацій щодо організації набору студентів на навчання за програмами освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» («спеціаліст») та передати їх до студентського відділу кадрів. ( Витяги з Рекомендацій додаються ).

В.О. ректора Ю.І.Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.