НАКАЗ № 1-145 || 22.12.08 || Про перепідпорядкування підрозділів

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 08_1-145.doc27.5 КБ

На виконання наказу № 1–30 від 10 березня 2005 р., наказу № 2–206 від 27 грудня 2005 р., рішення Вченої ради університету від 15 січня 2007 р. та з врахуванням пропозицій Департаменту економіки і фінансів
НАКАЗУЮ:
1. Вивести із безпосереднього підпорядкування НДЧ університету і підпорядкувати в адміністративному плані:
1.1. Науково-виробничий центр спеціальної техніки і спорядження (директор д.т.н., проф. Стеблюк В.І.) Механіко-машинобудівному інституту.
1.2. Технічний комітет зі стандартизації "Акустотехніка" (директор д.т.н., проф. Дідковський В.С.) НДІ прикладної електроніки.
2. Бухгалтерам вказаних підрозділів підготувати ліквідаційні баланси станом на 1 січня 2009 р.
3. Об’єднати фінансову діяльність вищевказаних наукових структурних підрозділів з Механіко-машинобудівним інститутом та Науково-дослідним інститутом прикладної електроніки відповідно.
4. Зберегти за зазначеними підрозділами їх назву і можливість повернення до загальноуніверситетського статусу за умови досягнення показників діяльності, які встановлені для самостійних науково-дослідних інститутів та центрів університету.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи М.Ю. Ільченка та начальника ДЕФ Л.Г. Субботіну.

РЕКТОР М.З. ЗГУРОВСЬКИЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.