НАКАЗ № 4-468 від 30.12.2008 Про організацію конкурсу НТУУ «КПІ» на кращий Веб-сайт структурних підрозділів університету (доповнено)

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 08_4-468.doc118 КБ
Microsoft Office document icon 08_4-468a.doc156 КБ

На виконання постанови Кабінету Міністрів від 07 грудня 2005 року № 1153 «Про затвердження Державної програми «Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці на 2006-2010 роки» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.06.07 № 381-р «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми «Створення в Україні інноваційної інфраструктури на 2008-2012 роки», з метою вдосконалення інформації щодо діяльності НТУУ «КПІ» та його структурних підрозділів, висвітлення кращого досвіду та покращення навчальної, наукової, профорієнтаційної та інноваційної діяльності за рахунок використання інформаційних технологій

НАКАЗУЮ

 1. Започаткувати проведення конкурсу НТУУ «КПІ» на кращий Веб-сайт усіх структурних підрозділів університету (далі конкурс) починаючи з 2008-2009 навчального року.
 2. Затвердити Положення про проведення конкурсу, склад організаційного комітету та жюрі.
 3. Департаменту з навчальної роботи НТУУ «КПІ» спільно з департаментом науки та інноватики організувати та провести перший (попередній), другий та третій (заключний) етапи конкурсу.
 4. Головному редактору газети «Київський Політехнік» НТУУ «КПІ» організувати доведення до університетської громадськості інформації про конкурс та усі його етапи.
 5. Директору Департаменту економіки і фінансів головному бухгалтеру НТУУ «КПІ» Субботіній Л.Г. забезпечити фінансування огляду-конкурсу за рахунок позабюджетних коштів.
 6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М.З. Згуровський
Додаток № 1 до наказу № 4-468 НТУУ «КПІ» від 30 грудня 2008 року
ПОЛОЖЕННЯ Про конкурс НТУУ «КПІ» на кращий Веб-сайт структурних підрозділів університету
1. Загальні положення
Конкурс НТУУ «КПІ» на кращий Веб-сайт структурних підрозділів університету (далі – конкурс) проводиться на початку кожного навчального року (вересень) з метою:

 • вдосконалення інформаційного та технічного забезпечення Веб-сайту університету;
 • створення цілісної системи інформаційного та інфраструктурного забезпечення навчальної, наукової та інноваційної діяльності університету, в тому числі в галузі інноваційної педагогіки, інноваційних технологій та змісту освіти;
 • забезпечення функціональної повноти, організаційної розвиненості та охоплення усіх ланок інноваційного процесу;
 • вдосконалення системи інформатизації навчального процесу та надання доступної, достовірної, повної та об'єктивної інформації щодо професійної орієнтації молоді та потенційних інвесторів для прийняття рішень про цільові інвестиції в наукові дослідження та освітній процес НТУУ «КПІ» як університету дослідницького типу.

2. Мета конкурсу
Головною метою конкурсу є вдосконалення інформації щодо діяльності НТУУ «КПІ» та його структурних підрозділів, висвітлення кращого досвіду та покращення навчальної, наукової, профорієнтаційної та інноваційної діяльності за рахунок використання інформаційних технологій.
3. Цілі і завдання конкурсу
3.1. Розвиток сучасного інформаційного середовища НТУУ «КПІ» як ведучого технічного університету України дослідницького типу.
3.2. Інформаційне забезпечення щодо навчального процесу та наукових досліджень, інноваційної діяльності та освіти потенційних студентів та інвесторів, які обирають вузи, котрі реалізують освітні програми високої якості та забезпечують необхідні умови для вкладання коштів із високим ступенем ймовірності одержання прибутку.
3.3. Виявлення та поширення передового досвіду в галузі інноваційної педагогіки.
3.4. Виявлення «вузьких місць» та передового досвіду використання інформаційних технологій з метою покращення якості навчального процесу та управління в університеті.
4. Керівництво конкурсом
4.1. Організація конкурсу здійснюється оргкомітетом, на який покладається відповідальність за його проведення та підведення підсумків. Призерів та переможців визначає жюрі.
4.2. Склади оргкомітету і жюрі конкурсу затверджується наказом ректора НТУУ «КПІ».
5. Порядок проведення конкурсу
Конкурс на кращий Веб-сайт структурних підрозділів університету проводиться в 3 етапи:

 • 1 етап – структурні підрозділи (інститути, факультети, кафедри, департаменти, управління, наукові, науково-методичні, навчально-наукові підрозділи та центри) університету готують та до 15 квітня поточного року надсилають до оргкомітету заявки з відповідними матеріалами для участі в конкурсі з поміткою в темі розсилки «Конкурс «Кращий Веб-сайт»»;
 • 2 етап - члени жюрі протягом квітня-травня поточного року знайомляться з наданими матеріалами та визначають серед них переможців та призерів;
 • 3 етап - до 1 червня поточного року приймається остаточне рішення про переможців та призерів конкурсу, яке затверджується наказом ректора НТУУ «КПІ».

6. Учасники конкурсу
В конкурсі беруть участь усі структурні підрозділи університету; переможці та призери визначаються за рейтингом окремо по інститутах та факультетах; кафедрах; та по університету в цілому.
7. Матеріали, що надсилаються на огляд-конкурс
Заявка на участь в конкурсі, яка повинна містити таку інформацію:

 • електронна адреса Веб-сайту або веб-сторінки (для кафедр на сайті факультету або інституту та управлінських підрозділів на сайтах департаментів);
 • назва сайту;
 • мета роботи та наукове й педагогічне призначення;
 • склад робочої групи (вказати фах і кваліфікацію);
 • реквізити учасника.

Зміст сайту на електронному носії.
8. Показники оцінювання конкурсних матеріалів
Місія підрозділу та стратегічна спрямованість сайту
Структура сайту (функціональність, системність, зручність інтерфейсу, логічність розміщення ресурсів, інтуїтивна зрозумілість інтерфейсу).
Дизайн (наявність заголовку; чіткість представлення текстів і графіки; добір колірної палітри; адекватність та відповідність змісту зображенню на екрані; використання графічних засобів, а саме кольору, рамок, підкреслювань, для пояснення змісту; оптимальність розташування зображення на екрані, тобто дотримання розумного співвідношення між простором, який не використовується, та текстом/графікою; наявність виділення найбільш важливих елементів інформації, наприклад, центруванням або використанням кольору; наявність великих та малих літер; ступінь урахування критеріїв читабельності при вибори шрифтів; дотримання міжстрокових інтервалів; чіткість контурів графічних зображень; естетичність форм зображень; використання вирівнювання; наявність єдиного стилю оформлення всіх сторінок; відповідність використання графічних елементів змісту сторінки; оптимальне використання графічних елементів; елементи творчості).
Зміст сайту відповідно до вимог щодо висвітлення усіх складових діяльності підрозділу – навчальної, наукової, методичної, інноваційної, навчально-виховної, тощо (підбір матеріалу, відповідність назві, інформативність, зрозумілість та чіткість інформації, грамотність).
Визначення переможців огляду-конкурсу
9.1. Структурні підрозділи НТУУ «КПІ», що стали переможцями та призерами Університетського огляду-конкурсу, нагороджуються дипломами 1, 2 та 3 ступеня та цінними подарунками, порядок вручення яких визначається Оргкомітетом та Жюрі залежно від наявних умов та можливостей, в тому числі за рахунок залучення позабюджетних коштів.
9.2. Працівники структурних підрозділів, означених в пункті 9.1., які внесли суттєвий вклад в створення інформаційного наповнення сайту та розвиток педагогічних інновацій, можуть бути представлені в установленому порядку до відзначення їх заохочувальними відзнаками НТУУ «КПІ».
9.3. Члени робочої групи по створенню сайту та безпосередні виконавці нагороджуються цінними подарунками, порядок вручення яких визначається Оргкомітетом та Жюрі конкурсу.

Вівторок, Грудень 30, 2008 - 00:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.