НАКАЗ № 4-6 || 22.01.08 || Про поліпшення стану охорони праці в університеті

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 08_4-6.doc119.5 КБ

З метою створення здорових і безпечних умов праці під час навчального процесу, виконання наукових робіт відповідно до основних вимог Закону України “Про охорону праці”

НАКАЗУЮ:

1.Деканам факультетів, директорам інститутів, керівникам наукових і структурних підрозділів згідно діючих контрактів та нормативно-правових актів взяти під особисту відповідпальність та контроль виконання вимог законодавства з охорони праці.

2.Для підвищення рівня ефективної роботи в університеті призначити відповідальних осіб за станом охорони праці у підрозділах.

3.Затвердити списки відповідальних осіб за станом охорони праці на факультетах, в інститутах, наукових та структурних підрозділах університету ( додаток № 1).

4.Відповідальним особам у вирішенні питань охорони праці керуватися вимогами Закону України “Про охорону праці” та іншими нормативно-правовими актами з цього питання.

4.1.Розробити необхідні заходи і постійно проводити профілактичну роботу щодо унеможливлення травмувань співробітників університету як у виробничій, так і невиробничій сферах.

4.2.Проаналізувати у січні поточного року на засіданнях кафедр, нарадах результати стану невиробничого травматизму в університеті за 2007 рік ( додаток № 2).

5.Відділу охорони праці надавати методичну і організаційну допомогу відповідальним особам з охорони праці факультетів, інститутів, наукових та структурних підрозділів університету у створенні безпечних умов праці.

5.1.Провести у січні-лютому поточного року семінар-нараду “Про підсумки роботи відділу охорони праці і результати аналізу травматизму в університеті у 2007 році та завдання щодо створення здорових і безпечних умов праці на 2008 рік”.

6. Контроль за виконанням наказу щодо стану охорони праці на факультетах та кафедрах, які входять до їх складу, в інститутах, наукових і структурних підрозділах університету покласти на їх керівників.

7. Канцелярії університету довести наказ до керівників відповідних структурних підрозділів згідно додатку для виконання та контролю.

8.Вважати таким, що втратив чинність наказ ректора від 12.04.2007 року № 4-86 “Про призначення відповідальних осіб за стан охорони праці в структурних підрозділах університету”.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.