РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-99 || 10.12.08 || Про формування плану державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою заочної форми навчання на 2009 рік

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 08_5-99.doc28 КБ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.02.1996р. №266 “Про порядок формування та розміщення державних замовлень на поставку продукції для одержання потреб і контролю за їх виконанням” та з метою формування проектних показників державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою на 2009 рік

ПРОПОНУЮ:

Деканам (директорам) факультетів (інститутів) до 20 грудня 2008 року подати інформацію до навчального відділу (кімната 125-1):
1. Пропозиції щодо державного замовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівням спеціаліст заочної форми навчання на 2009 рік (Перелік напрямів та спеціальностей №507 від 24.05.1997р.) за встановленою формою (Додаток № 1).
Проектні показники державного замовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст заочної форми навчання необхідно визначати, виходячи з поточного випуску бакалаврів з урахуванням результатів їх навчання.
2. Навчально-організаційному управлінню сформувати план державного замовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст заочної форми навчання на 2009 рік на підставі пропозицій факультетів (інститутів) і подати до міністерства освіти і науки .

Перший проректор Ю.І Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.