НАКАЗ № 2–93 || 25.06.09 || Про створення Навчально-наукового центру "Енергетика сталого розвитку"

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 09_2-93.doc48.5 КБ

На виконання рішення Вченої ради університету від 06 квітня 2009 р. та наказу № 2.62 від 27.04.09 р. щодо започаткування комплексної програми університету "Енергетика сталого розвитку"

НАКАЗУЮ:
1. Створити в складі Департаменту науки та інноватики університету Навчально-науковий центр "Енергетика сталого розвитку".
2. Покласти на Центр завдання узагальнення світового та національного досвіду розробки енергоефективних технологій, пристроїв і систем та створення демонстраційного навчально-наукового комплексу новітніх енергоефективних технологій, на базі якого забезпечити потреби в електро- та теплопостачанні корпусу № 6, як пілотного проекту університету.
3. На базі створеного демонстраційного навчально-наукового комплексу теплоенергетичному факультету, факультету електроенерготехніки та автоматики, Інституту енергозбереження та енергоменеджменту, ННЦ "ЕКОТЕЗ" відпрацювати завдання з розробки нових методів та моделей:
 забезпечення енергетичних потреб розосереджених об’єктів енергоспоживання промислового та/або комунального застосування шляхом впровадження smart-технологій на базі розосереджених енергостанцій з комплексним використанням традиційних та поновлюваних джерел енергії;
 у сфері проектування та будівництва енергоефективних та екологічних промислових об’єктів, офісних, навчальних установ і комфортного житла з автономними системами життєзабезпечення та регенерацією відходів;
 оптимізації режимів енергогенерування/енергоспоживання, підвищення їх енергоефективності, мінімізації використання органічного палива і емісії шкідливих речовин у навколишнє середовище;
з метою визначення шляхів підвищення рівня енергетичної незалежності та екологічної безпеки як в масштабах об’єкту або групи об’єктів, так і в масштабах регіону та країни.
4. Призначити керівником Центру – к.т.н., доц. А.М. Ковальчука, координатором проектів та завдань Центру – д.т.н., проф. А.В. Праховника.
5. Декану ТЕФ Є.М. Письменному, декану ФЕЕА О.С. Яндульському, директору ІЕЕ А.В. Праховнику та директору ННЦ «Екотез» Г.Б. Варла-мову прийняти участь в створенні демонстраційного навчально-наукового комплексу в приміщеннях колишньої центральної котельні, що розміщені в навчальному корпусі № 6, оснащенні його новітніми розробками підрозділів університету та забезпеченні його роботи.
6. З метою організації та координації роботи вищевказаних підрозділів та Центру в цілому, створити координаційну раду в складі:
голова – проректор з наукової роботи М.Ю. Ільченко;
вчений секретар – к.т.н., доц. А.М. Ковальчук;
члени координаційної ради: Г.Б. Варламов,
Є.М. Письменний,
А.В. Праховник,
О.С. Яндульський.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи М.Ю. Ільченка

РЕКТОР М. З. ЗГУРОВСЬКИЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.