НАКАЗ № 1-197 || 27.10.10 || Про створення навчально-наукового Центру «Ощадливе виробництво» в НМК "ІПО" НТУУ "КПІ"

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_1-197.doc43.5 КБ

З метою якісного покращення підготовки випускників НТУУ «КПІ» та інших навчальних закладів, підвищення компетентності і кваліфікації фахівців підприємств та організацій в сфері ощадливого виробництва, впровадження сучасних підходів в менеджменті на основі вітчизняного та зарубіжного досвіду, включаючи менеджмент якості, навколишнього середовища, професійної безпеки та соціальну відповідальність,

НАКАЗУЮ :
1. Створити навчально-науковий Центр «Ощадливе виробництво» (далі - ННЦ «ОВ»), який діє на базі кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури (КЕОА) факультету електроніки НТУУ «КПІ» як структурний підрозділ Навчально-методичного комплексу «Інститут післядипломної освіти».
2. Покласти виконання обов’язків директора ННЦ «ОВ» на завідувача кафедрою КЕОА, докт. техн. наук, доц., ст. наук. співр. Лисенка Олександра Миколайовича.
3. Затвердити Положення про навчально-науковий Центр «Ощадливе виробництво».
4. Навчально-методичному комплексу «Інститут післядипломної освіти» (Малюковій І.Г.) забезпечити організаційну, навчально-методичну та інформаційну підтримку, а також бухгалтерський супровід діяльності ННЦ «ОВ».
5. Фінансування діяльності ННЦ «ОВ» здійснювати за рахунок коштів, одержаних від виконання контрактів і договорів за надання освітніх послуг та інших джерел відповідно до діючого законодавства.
6. Розмістити створений ННЦ «ОВ» на кафедрі КЕОА ФЕЛ НТУУ «КПІ» в кімнаті № 318 (38,4 м2) навчального корпусу № 12.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор НТУУ «КПІ» М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.