НАКАЗ № 1-198 || 27.10.10 || Про проведення Національного етапу “Intel-Технo Україна”міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів “Intel International Science and Engineering Fair” у 2010-2011 навчальному році

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_1-198.doc87.5 КБ

З метою реалізації положень програми «Майбутнє України» шляхом виявлення та підтримки представників обдарованої учнівської молоді, які проводять дослідження в різних сферах науки й техніки, розвитку інженерної та наукової думки серед молоді; популяризації серед молоді науки як професійної сфери, популяризації наукових та науково-технічних досліджень і розробок молодих учених

НАКАЗУЮ:

1. Провести на базі НТУУ «КПІ» Національний етап “Intel-Технo Україна”міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів “Intel International Science and Engineering Fair” (ISEF, далі Конкурс): заочний тур з 1 жовтня до 31 грудня 2010 року, очний - з 28 по 31 січня 2011 року.
2. Призначити головою організаційного комітету Конкурсу першогопроректора НТУУ «КПІ» Ю.І. Якименка.
3. Затвердити склад організаційного комітету Конкурсу (Додаток 1).
4. Організацію та проведення Конкурсу покласти на Організаційний комітет Конкурсу та Департамент навчально-виховної роботи НТУУ «КПІ».
5. Базовим структурним підрозділом з організації та проведення конкурсу визначити Фізико-технічний інститут НТУУ «КПІ» (директор Новіков О.М.).
6. Затвердити Програму Конкурсу (Додаток 2).
7. Сформувати журі Конкурсу до 31 грудня 2011 року (співголова організаційного комітету проректора Варламов Г.Б.).
8. Фінансування Конкурсу здійснити за рахунок залучених спонсорських коштів, організаційних внесків учасників Конкурсу та позабюджетних коштів НТУУ «КПІ», затвердити кошторис витрат Конкурсу (Додаток 3).
9. Доручити керівнику Департаменту науково-педагогічної роботи, проректору Варламову Г.Б. забезпечити підготовку та проведення конкурсу в НТУУ «КПІ» та організувати діяльність оргкомітету.
10. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Ю.І. Якименка.

Ректор Згуровський М.З.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.