НАКАЗ № 1-2 || 13.01.10 || Про проведення XVІ Міжнародної науково- технічної конференції „Гідроаеромеханіка в інженерній практиці ”, що відбудеться 8 червня – 11 червня 2010 року.

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_1-2.doc54 КБ

З метою розширення інформаційного простору, інтеграції наукових шкіл технічних університетів і НАН України, розвитку науки та промисловості, а також ознайомлення з новітніми досягненнями наукових та виробничих колективів.

НАКАЗУЮ:
1. Провести XVІ Міжнародну науково- технічну конференцію „Гідроаеромеханіка в інженерній практиці ” (далі Конференції), на базі кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки ММІ НТУУ „КПІ”.
2. Затвердити склад організаційного та програмного комітетів Конференції та план проведення Конференції (додатки № № 1,2)
3. Директору студмістечка (Іщенку О.А.) забезпечити поселення учасників Конференції у кількості 50 чоловік за їх рахунок.
4. Завідувачу відділу технічних засобів навчання (Лазаренку В.В.) забезпечити надання технічних засобів для проведення пленарних та секційних засідань, а також аудиторії 155-1 для реєстрації учасників Конференції та Зали Вченої Ради для проведення пленарного засідання згідно плану проведення конференції (додаток №2).
5. Керівнику служби супроводу протокольних заходів (Шикаловій Л.М.) забезпечити надання приміщення клубу «Альма-матер» для проведення кава-брейків.

Ректор НТУУ «КПІ» Згуровський М.З.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.