НАКАЗ № 1-22 || 16.02.10 || Про проведення конкурсу “Всеукраїнський юнацький водний приз” - національного етапу Міжнародного конкурсу “Stockholm Junior Water Prize”

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_1-22.doc52.5 КБ

З метою розширення та популяризації інформації про НТУУ “КПІ”, розвитку фахової орієнтації та залучення до вступу до університету найкращих випускників шкіл

НАКАЗУЮ:
1.Провести конкурс “Всеукраїнський юнацький водний приз” 14-15 квітня 2010р. на базі хіміко-технологічного факультету НТУУ “КПІ” (декан Астрелін І.М.).
2. Призначити головою організаційного комітету конкурсу “Всеукраїнський юнацький водний приз” декана Астреліна І.М.
3. Затвердити склад організаційного комітету конкурсу “Всеукраїнський юнацький водний приз” (додаток № 1).
4. Директору Науково-технічної бібліотеки НТУУ “КПІ” (Дригайлу В.Г.) та завідувачу відділу технічних засобів навчання (Лазаренку В.В.) забезпечити надання зали Вченої Ради університету (14 квітня, 13.00 – 15.30), читальної зали № бібліотеки (15 квітня, 9.00 – 18.00), а також відповідних технічних засобів для проведення конкурсу та презентації робіт; забезпечити 14, 15 квітня обладнанням для медіа-презентацій у вищезазначений час (Лазаренко В.В.) та 15 квітня - допоміжним обладнанням для підготовки стендів (Дригайло В.Г.).
5. Директору студмістечка (Іщенку О.А.) забезпечити поселення учасників конкурсу “Всеукраїнський юнацький водний приз” у кількості 60 чоловік за їх рахунок.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на декана хіміко-технологічного факультету Астреліна І.М.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.