НАКАЗ № 1-99 || 14.05.10 || Про проведення П’ятої Літньої школи для студентів, аспірантів та молодих вчених ”Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики і фізики”

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_1-99.doc74 КБ

З метою поглиблення знань, розширення освітнього рівня студентів, аспірантів та молодих вчених, розвитку міжнародних зв’язків, а також з метою популяризації сучасних здобутків передових технічних наукових шкіл,

НАКАЗУЮ:

1. Провести П’яту Літню школу для студентів, аспірантів та молодих вчених “Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики” (далі – Літня Школа) з 3 по 15 серпня 2010 року на базі НТУУ „КПІ” (відповідальний проректор з науково-педагогічної роботи Варламов Г.Б.).
2. Затвердити склади Програмного та Організаційного комітетів по проведенню Літньої школи (Додатки №1 та №2 відповідно).
3. Здійснити необхідну підготовку щодо складання та забезпечення програми Літньої школи (відповідальна заступник голови НТСА – Переверза К.В.);
4. Затвердити кошторис витрат для проведення Літньої школи (Додаток №3).
5. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. здійснити фінансування проведення Літньої школи згідно кошторису (Додаток №3).
6. Директору студмістечка Іщенку О.А. здійснити необхідні заходи щодо поселення у санаторій-профілакторій та у гуртожитки (студентські та сімейного типу) учасників Літньої школи за їх власний рахунок. Учасників-студентів НТУУ “КПІ” поселити з умовами оплати як під час навчального року.
7. Керівнику служби супроводу протокольних заходів Шикаловій Л.М. забезпечити поселення запрошених іноземних професорів в будинку №3, а також забезпечити надання приміщення клубу „Альма-Матер” для проведення протокольних заходів та організації кава-пауз.
8. Проректору з науково-педагогічної роботи Печенику М.В. врахувати проведення Літньої школи в НТУУ «КПІ» при плануванні графіку проведення ремонтних робіт влітку у аудиторіях корпусу №1.
9. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити надання зали Вченої Ради університету, Великої Фізичної аудиторії та інших аудиторій корпусу №1 НТУУ „КПІ”, а також відповідних технічних засобів для проведення занять Літньої школи.
10. Директору Українського інституту інформаційних технологій в освіті Малюковій І.Г. забезпечити надання аудиторій УІІТО для проведення практичних занять в рамках Літньої школи.
11. Директору автотранспортного підприємства НТУУ „КПІ” Мадатяну В.З. забезпечити надання транспорту (2 автобусів) для перевезення учасників та членів оргкомітету Літньої школи.
12. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора Г.Б. Варламова.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.