НАКАЗ № 2-252 || 13.10.10 || Про проведення конкурсу на номінації «Викладач-дослідник-2010», «Молодий викладач-дослідник-2010»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_2-252.doc119.5 КБ

На виконання рішення Вченої ради (протокол № 9 від 1 жовтня 2007 р.), з метою стимулювання штатних провідних викладачів та молодих викладачів університету, які поєднують сучасний рівень викладання з активною науковою діяльністю, широко залучають до наукового пошуку аспірантів і студентів

Н А К А З У Ю:
1. Оголосити конкурс на номінації «Викладач-дослідник» та «Молодий викладач-дослідник» у 2010 навчальному році. Департаменту науки та інноватики здійснити інформування про умови його проведення відповідно "Положення про конкурс на номінацію „Викладач-дослідник” та «Молодий викладач-дослідник». (Додаток 1).
2. Заповнені анкети з додатком що підтверджує кожен показник (Додаток 2) подаються особисто викладачами до організаційного відділу НДЧ Департаменту науки та інноватики (корп.1, к.138, тел.454-92-00, Савич О.В.) за встановленою формою до 15 листопада 2010 року.
3. Експертно-правовій комісії, науково-організаційній комісії та комісії з розподілу та контролю використання бюджетних коштів на науку Вченої ради університету розглянути кандидатури викладачів та рекомендувати кандидатури переможців конкурсу Вченій раді на затвердження.
4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на проректора з наукової роботи Ільченка М.Ю.

Ректор Згуровський М.З.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.