НАКАЗ № 2-40 || 19.03.10 || Про організацію та проведення українського етапу міжнародного навчально-наукового та культурного обміну між НТУУ «КПІ» та Ecole Polytechnique

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_2-40.doc100 КБ

Про організацію та проведення українського етапу міжнародного навчально-наукового та культурного обміну між НТУУ «КПІ» та Ecole Polytechnique за програмою ради студентів технічних університетів Європи «BEST»

На виконання рішення Вченої ради університету від 9 лютого 2009 р та договору між НТУУ «КПІ» та Ecole Polytechnique від 16 травня 2008 р., з метою розширення форм міжнародного співробітництва, залучення до нього студентів університету, зміцнення міжнародних контактів молоді,
Н

АКАЗУЮ:
1. Провести в університеті з 19 березня по 24 березня 2010 р. український етап навчально-наукового та культурного обміну між НТУУ «КПІ» та Ecole Polytechnique (відповідно до плану Ради студентів технічних університетів Європи – «BEST»).
2. Затвердити програму проведення міжнародного навчально-наукового та культурного обміну між НТУУ «КПІ» та Ecole Polytechnique за програмою Ради студентів технічних університетів Європи «BEST» (Додаток 1).
3. Директору студмістечка Іщенко О.А. здійснити необхідні заходи щодо поселення до санаторію-профілакторію учасників обміну.
4. Департаменту міжнародного співробітництва сприяти проведенню заходу.
5. Профспілковому комітету студентів (за згодою) організувати забезпечення супроводу групи під час перебування та організацію культурної програми.
6. Директору ММІ Бобирю М.І. організувати на базі механіко-машинобудівного інституту проведення навчально-наукових семінарів.
7. Директору ЦСХ Пушкарник А.А. організувати харчування згідно кошторису витрат.
8. Начальнику департаменту економіки і фінансів, головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. забезпечити фінансування згідно кошторису витрат (Додаток 2).
9. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.