НАКАЗ №2-8 || 20.01.10 || Про проведення ІV Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «В2В маркетинг»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_2-8.doc80 КБ

З метою підвищення якості навчання, освітнього та наукового рівня студентів, а також розвитку і реалізації їх творчого потенціалу,

НАКАЗУЮ:

1. Провести ІV Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію «B2B маркетинг» (далі – Конференція) з 18 по 20 лютого 2010 року на базі кафедри промислового маркетингу факультету менеджменту та маркетингу і Департаменту навчально-виховної роботи НТУУ «КПІ».
2. Затвердити склад Програмного та Організаційного комітетів Конференції та план проведення Конференції (додатки №№1, 2, 3).
3. Директору студмістечка Іщенку О.А. здійснити необхідні заходи щодо поселення учасників Конференції у кількості 30 чоловік за їх рахунок.
4. Керівнику служби супроводу протокольних заходів Шикаловій Л.М. забезпечити надання приміщення клубу «Альма-Матер» для організації кава-пауз для учасників Конференції згідно плану проведення Конференції (додаток №3).
5. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити надання зали Вченої Ради університету та аудиторії 155 корпусу №1 НТУУ «КПІ», а також відповідних технічних засобів для проведення пленарних та секційних засідань згідно плану проведення Конференції (додаток №3).
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора НТУУ «КПІ» з науково-педагогічної роботи, голову організаційного комітету Конференції – Варламова Г.Б.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.