НАКАЗ № 4-133 || 28.04.10 || Про режим роботи університету у зв’язку зі святом Трійця 2010 року

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_4-133.doc55 КБ

Відповідно до статей 57, 67 Кодексу законів про працю України та з метою створення сприятливих умов для відпочинку студентів, аспірантів, докторантів, працівників НТУУ “КПІ”, раціонального використання робочого часу, підтримання внутрішнього порядку в навчальних корпусах, студентських гуртожитках, на території НТУУ “КПІ”, а також в підрозділах, забезпечення протипожежного режиму на об’єктах НТУУ “КПІ” та безаварійної роботи інженерно-технічних служб у неробочі та святкові дні,

Н А К А З У Ю:

1. Оголосити неробочим днем:
- 24 травня 2010 року для працівників, аспірантів, студентів університету, які працюють за п’ятиденним та шестиденним робочим тижнем.
2. Всі корпуси зачинені:
- 23, 24 травня 2010 року.
21 травня 2010 року завідувачам лабораторій інститутів та факультетів і іншим відповідальним особам перевірити надійність закриття приміщень корпусів університету з метою запобігання крадіжок матеріальних цінностей. Завідувачам господарств навчальних корпусів перевірити закриття запасних і аварійних виходів (ключі від них здати черговим вахтерам).
3. Департаменту охорони та безпеки НТУУ «КПІ» забезпечити цілодобове чергування відповідальних чергових по університету з 16.00 21 травня 2010 року до 9.00 25 травня 2010 року. Швейцарам навчальних корпусів додатково о 22.00 21 травня 2010 року доповісти начальникам караулу Департаменту охорони та безпеки НТУУ «КПІ» про стан в корпусах та надійність їх закриття.
4. Начальнику Департаменту охорони та безпеки НТУУ «КПІ» Акеньшину Г.О. організувати посилене чергування на об’єктах охорони та патрулювання співробітниками відповідних підрозділів на території НТУУ “КПІ”.
5. Негайно доповідати відповідальному черговому про всі випадки порушень громадського порядку та в інших надзвичайних ситуаціях за телефонами:
• черговий 4-го ТВМ Солом’янського РУ ГУ МВС України в м. Києві:
456-12-00 456-12-06
• черговий 3-го ТВМ Солом’янського РУ ГУ МВС України при НТУУ “КПІ”:
241-96-95 241-96-97 236-49-86
• Департаменту охорони та безпеки НТУУ «КПІ»
406-84-38
• черговий по університету:
236-69-13
• черговий пожежної сигналізації:
454-95-97
6. Керівникам підрозділів, директорам інститутів, деканам факультетів забезпечити чергування у своїх навчальних корпусах та забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку у гуртожитках.
7. Головному інженеру НТУУ “КПІ” Ковальову П.В. забезпечити у святкові дні цілодобове чергування ремонтної бригади для виконання усіх видів ремонтних робіт, а також безперебійне електро- і теплопостачання навчальних корпусів та гуртожитків, систем пожежної сигналізації.
9. Директору студмістечка Іщенку О.А. забезпечити надійний пропускний режим і громадський порядок у гуртожитках університету.
Керівнику служби експлуатації студмістечка Ходаківському В.Л. забезпечити чергування необхідних інженерних служб по студмістечку НТУУ “КПІ”.
Організувати чергування ремонтників-газоелектрозварників, слюсарів-сантехніків та електриків, забезпечити їх необхідним обладнанням.
10. Директору НТО “КПІ-Телеком” Ілляшенку А.М. перевірити телефонний зв’язок в усіх гуртожитках НТУУ „КПІ”, а також , налагодити телефонний зв’язок з вахтерами, там де він відсутній.
11. Начальнику управління економіки та фінансів Субботіній Л.Г. оплатити працюючим у святкові дні згідно з даними табелю обліку відповідно до чинного законодавства.
12. Начальнику відділу контролю та супроводження договорів оренди
Мединцеву І.А. довести зміст цього наказу до організацій, які мають орендні угоди з університетом, для узгодження режиму їх роботи в зазначені терміни.
13. Начальнику Департаменту охорони та безпеки НТУУ «КПІ» Акеньшину Г.О. довести зміст цього наказу до начальника 3-го Територіального відділу міліції Солом’янського району м. Києва Михайленка В.В. для вжиття відповідних заходів з організації посиленої охорони правопорядку в корпусах, гуртожитках та на території НТУУ “КПІ” під час свята.
14.Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Печеника М.В. та керуючого справами НТУУ “КПІ” Бабенка А.І.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.