НАКАЗ № 4-390 || 02.11.10 || Про проведення І етапу Всеукраїнської відкритої студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_4-390.doc72 КБ

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1188 від 23 грудня 2008 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2009-2011 років», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» призначено базовим вузом з проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем»

НАКАЗУЮ:

1. Провести I етап Всеукраїнської відкритої студентської олімпіади з дисципліни «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем» у період з 18 по 19 листопада 2010 року.
2. І етап Всеукраїнської відкритої студентської олімпіади з дисципліни «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем» провести на базі кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури факультету електроніки НТУУ „КПІ” (зав. каф. Лисенко О.М. декан Жуйков В.Я.).
3. Затвердити склад організаційного комітету по проведенню Олімпіади (Додаток 1).
4. Затвердити склад судійської колегії Олімпіади (Додаток 2).
5. Затвердити склад апеляційної комісії Олімпіади (Додаток 3).
6. Призначити відповідальним за проведення Олімпіади проректора з науково-педагогічної роботи Г.Б. Варламова.
7. Проректору Г.Б. Варламову спільно з організаційним комітетом у термін до 2.11.2010 р.:
Створити відповідні групи для організаційного, методичного, технічного та інформаційного забезпечення Олімпіади.
Підготувати інформаційне повідомлення та забезпечення інформування ВНЗ України та університетів-партнерів за кордоном про термін та умови проведення Олімпіади.
Підготувати робочу програму олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем».
Погодити з МОН України статус, умови та термін проведення Олімпіади.
Підготувати спільно з відповідними кафедрами банк задач для проведення Олімпіади (Додаток 5).

8. Організаційному комітету здійснити необхідну підготовку щодо організації та створення завдань для учасників, методичних роз’яснень, інформаційного та технічного забезпечення проведення Олімпіади.
9. Організаційному комітету підготувати та затвердити кошторис витрат для проведення Олімпіади.
10. Головному бухгалтеру Суботіній Л.Г. здійснити фінансування проведення Олімпіади за рахунок власних коштів факультету електроніки у відповідності до кошторису витрат (Додаток 4).
11. Директору студмістечка Іщенко О.А. здійснити необхідні заходи щодо поселення членів оргкомітету та судійської колегії Олімпіади.
12. Проректору Г.Б. Варламову після проведення підсумків Олімпіади підготувати подання на заохочення викладачів, студентів і організаторів, які приймали активну участь у підготовці Олімпіади та її проведенні.
13. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора
Г.Б. Варламова.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.