НАКАЗ №4-85 || 26.03.10 || Про режим роботи університету у зв’язку зі святом Пасха 2010 року

Відповідно до статей 57, 67 Кодексу законів про працю України та з метою створення сприятливих умов для відпочинку студентів, аспірантів, докторантів, працівників НТУУ “КПІ”, раціонального використання робочого часу, підтримання внутрішнього порядку в навчальних корпусах, студентських гуртожитках, на території НТУУ “КПІ”, а також в підрозділах, забезпечення протипожежного режиму на об’єктах НТУУ “КПІ” та безаварійної роботи інженерно-технічних служб у неробочі та святкові дні,

Н А К А З У Ю:

1. Оголосити неробочим днем:

3, 4, 5 квітня 2010 року для працівників, аспірантів, студентів університету, які працюють за п’ятиденним та шестиденним робочим тижнем.
2. Всі корпуси зачинені:

- 4, 5 квітня 2010 року.

2 квітня 2010 року завідувачам лабораторій інститутів та факультетів і іншим відповідальним особам перевірити надійність закриття приміщень корпусів університету з метою запобігання крадіжок матеріальних цінностей. Завідувачам господарств навчальних корпусів перевірити закриття запасних і аварійних виходів (ключі від них здати черговим вахтерам).

3. Департаменту охорони та безпеки НТУУ «КПІ» забезпечити цілодобове чергування відповідальних чергових по університету з 16.00 3 квітня 2010 року до 9.00 6 квітня 2010 року. Швейцарам навчальних корпусів додатково о 22.00 2 квітня 2010 року доповісти начальникам караулу Департаменту охорони та безпеки НТУУ «КПІ» про стан в корпусах та надійність їх закриття.

4. Начальнику Департаменту охорони та безпеки НТУУ «КПІ» Акеньшину Г.О. організувати посилене чергування на об’єктах охорони та патрулювання співробітниками відповідних підрозділів на території НТУУ “КПІ” з 3 квітня 2010 року по 6 квітня 2010 року.

5. Негайно доповідати відповідальному черговому про всі випадки порушень громадського порядку та в інших надзвичайних ситуаціях за телефонами:

черговий 4-го ТВМ Солом’янського РУ ГУ МВС України в м. Києві:
456-12-00 456-12-06

черговий 3-го ТВМ Солом’янського РУ ГУ МВС України при НТУУ “КПІ”:
241-96-95 241-96-97 236-49-86

Департаменту охорони та безпеки НТУУ «КПІ»
406-84-38

черговий по університету:
236-69-13

черговий пожежної сигналізації:
454-95-97

6. Керівникам підрозділів, директорам інститутів, деканам факультетів забезпечити чергування у своїх навчальних корпусах та забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку у гуртожитках.

7. Головному інженеру НТУУ “КПІ” Ковальову П.В. забезпечити у святкові дні цілодобове чергування ремонтної бригади для виконання усіх видів ремонтних робіт, а також безперебійне електро- і теплопостачання навчальних корпусів та гуртожитків, систем пожежної сигналізації.

9. Директору студмістечка Іщенку О.А. забезпечити надійний пропускний режим і громадський порядок у гуртожитках університету.

Керівнику служби експлуатації студмістечка Ходаківському В.Л. забезпечити чергування необхідних інженерних служб по студмістечку НТУУ “КПІ”.

Організувати чергування ремонтників-газоелектрозварників, слюсарів-сантехніків та електриків, забезпечити їх необхідним обладнанням.

10. Директору НТО “КПІ-Телеком” Ілляшенку А.М. перевірити телефонний зв’язок в усіх гуртожитках НТУУ „КПІ”, а також , налагодити телефонний зв’язок з вахтерами, там де він відсутній.

11. Начальнику управління економіки та фінансів Субботіній Л.Г. оплатити працюючим у святкові дні згідно з даними табелю обліку відповідно до чинного законодавства.

12. Начальнику відділу контролю та супроводження договорів оренди

Мединцеву І.А. довести зміст цього наказу до організацій, які мають орендні угоди з університетом, для узгодження режиму їх роботи в зазначені терміни.

13. Начальнику Департаменту охорони та безпеки НТУУ «КПІ» Акеньшину Г.О. довести зміст цього наказу до начальника 3-го Територіального відділу міліції Солом’янського району м. Києва Михайленка В.В. для вжиття відповідних заходів з організації посиленої охорони правопорядку в корпусах, гуртожитках та на території НТУУ “КПІ” під час свята.

14.Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Печеника М.В. та керуючого справами НТУУ “КПІ” Бабенка А.І.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.