РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-67 || 08.06.10 || Про порядок ліквідації студентами академічної заборгованості

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_5-67.doc32.5 КБ

З метою підвищення вимог до всіх учасників навчального процесу в університеті та створення сприятливих умов відпочинку викладачів, співробітників та студентів під час канікул

ПРОПОНУЮ:

1. Встановити, що ліквідацію студентами академічної заборгованості за результатами весняної сесії 2009/2010 навчального року провести:
1.1 на денній формі навчання-до 5 липня 2010 року ;
1.2 на формі навчання без відриву від виробництва – протягом тижня після закінчення сесії на конкретному навчальному курсі кожного факультету/інституту відповідно до графіка навчального процесу на 2009/2010 навчальний рік (заочна форма навчання), затвердженого Першим проректором 10.06.2009 р.
2. Завідувачам кафедр на період ліквідації студентами академічної заборгованості за результатами весняної сесії 2009/2010 навчального року забезпечити два перескладання кожним викладачем.
3. Деканам факультетів/директорам інститутів до 14.06.2010 року затвердити графік перескладань на відповідному факультеті/інституті.
4. У виключних випадках (за наявності об’єктивних причин, підтверджених відповідними документами) ліквідація кожним окремим студентом академічної заборгованості поза встановленого терміну дозволяється за індивідуальними графіками за погодженням з проректором з науково-педагогічної роботи Варламовим Г.Б.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покладаю на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.

Перший проректор Ю.І. Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.