НАКАЗ № 1-142 від 27.05.2011 Про заходи щодо підготовки університету до прийому студентів у 2011 р. для навчання за кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_1-142.doc42.5 КБ

З метою підготовки до прийому студентів до університету у 2011 році
НАКАЗУЮ:

1. Директорам інститутів, деканам факультетів:
- з метою проведення агітаційно-роз’яснювальної роботи щодо вступу на перший курс університету встановити безпосередні контакти з абітурієнтами – випускниками системи довузівської підготовки, переможцями всеукраїнських олімпіад з фундаментальних та профільних дисциплін Малої академії наук, а також абітурієнтами, які зареєструвалися на сайті університету;
- продовжити роботу з професійної орієнтації серед випускників спеціалізованих навчальних закладів (технікуми, професійно-технічні училища, коледжі) з метою залучення абітурієнтів для навчання за інтегрованими навчальними планами;
- забезпечити постійне оновлення та уточнення інформації для абітурієнтів на сайтах факультетів, інститутів та кафедр;
- для запобігання створення черг під час прийому документів за погодженням з відповідальним секретарем Приймальної комісії підготувати резервні приміщення у закріплених за факультетами (інститутами) приміщеннях і передбачити можливість залучення додаткового персоналу для роботи у відбірковій комісії на час прийому документів.
2. Департаменту адміністративно-господарчої роботи провести ремонтно-оздоблювальні роботи на території та у приміщеннях, які використовує Приймальна комісія НТУУ «КПІ».
3. Секретаріату приймальної комісії:
- разом з розробниками автоматизованого системного комплексу «Приймальна комісія» до 20.06.2011 р. створити програмний модуль для підтримки зв’язку та передачі даних між автоматизованим системним комплексом «Приймальна комісія» та «Електронний вступ до ВНЗ України»;
- з метою організації забезпечення захисту інформації, яка містить персональні дані, до 20.06.2011 р. створити службу захисту інформації автоматизованого системного комплексу «Приймальна комісія».
4. НТО «КПІ - Телеком» до 20.06.2011 р. забезпечити організацію віртуальної мережі, налагодження і безперебійну роботу відповідного технічного устаткування для передачі персональних даних вступників до системи «Електронний вступ до ВНЗ України», системи «Конкурс», тощо.
5. Департаменту економіки і фінансів забезпечити фінансування та закупку необхідного обладнання, устаткування та матеріалів для роботи Приймальної комісії НТУУ «КПІ».
6. Секретаріату приймальної комісії разом з ВКД розробити інструктивні матеріали для відбіркових комісій щодо порядку прийому документів, формування наказів про зарахування студентів і формування академічних груп за відповідними напрямами і спеціальностями.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Ю.І. Якименка.

Ректор М.З. Згуровський

Субота, Травень 21, 2011 - 12:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.