НАКАЗ № 1-231 || 12.10.11 || Про проведення загальноуніверситетської олімпіади для студентів І курсу технологічних факультетів з навчальної дисципліни «Інженерна графіка»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_1-231.doc66 КБ

НАКАЗУЮ:

1. Провести загальноуніверситетську олімпіаду для студентів І курсу з дисципліни «Інженерна графіка» (далі – Олімпіада) в номінаціях:
– «Інженерна графіка. Нарисна геометрія» – 7 грудня 2011 року;
– «Інженерна графіка. Рівень 1» – 20 грудня 2011 року;
– «Інженерна графіка. Рівень 2» – 20 грудня 2011 року.
2. Олімпіаду провести на базі кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету НТУУ «КПІ».
3. Затвердити склад організаційного комітету по проведенню Олімпіади (Додаток 1).
4. Затвердити склад судійської колегії Олімпіади (Додаток 2).
5. Призначити відповідальним за проведення Олімпіади декана фізико-математичного факультету (ФМФ) НТУУ «КПІ» Ваніна В.В.
6. Організаційному комітету здійснити необхідну підготовку щодо організації та створення завдань для учасників, методичних роз’яснень, інформаційного та технічного забезпечення проведення Олімпіади.
7. Проректору Варламову Г.Б. після підведення підсумків Олімпіади підготувати подання на заохочення викладачів, студентів і організаторів, які приймали активну участь у підготовці Олімпіади та її проведенні.
8. Начальнику департаменту економіки і фінансів, головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. забезпечити фінансування відповідно кошторису витрат (Додаток 3).
9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора Варламова Г.Б.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.